Outdoorchef koolstofstalen pan, Ø 24 cm
CHF 69,90
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Universeel inzetbaar met afneembare handgreep
Van licht koolstofstaal met uitstekende hitte-eigenschappen
Gehamerd bakoppervlak met antiaanbakeffect
Ideaal voor de grill, zijbrander en alle soorten fornuizen (ook inductie)
Met een diameter van 24 cm optimaal geschikt voor alle pannengerechten
- Lichte koolstofstalen pan Ø 24 cm met uitstekende hittebestendigheid
- Afneembare handgreep voor ruimtebesparend gebruik op de grill en bij het opbergen
- Ideaal voor gasgrill en zijbrander, evenals alle soorten fornuizen, oven en dergelijke
- Gehamerd bakoppervlak met antiaanbakeffect
- Ideaal voor aanbraden, koken, roosteren en stoven
De lichte koolstofstalen pan Ø 24 cm is ideaal voor aanbraden, koken, roosteren en stoven op de grill of boven de zijbrander. Dankzij de afneembare handgreep past hij moeiteloos ook op de gesloten Kettlebarbecue of de barbecue. Het bakoppervlak met gehamerde afwerking zorgt voor een bijzonder goed antiaanbakeffect en is gemakkelijk weer te reinigen. Gebruik de kleine pan voor smakelijke groente- en vleespannen, voor het bakken van steaks of voor de bereiding van gratins, ovenschotels, een frittata en vele andere pannengerechten.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 30 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,26 kg |
| Höhe Verpackung | 5,8 cm |
| Tiefe Verpackung | 35,1 cm |
| Breite | 51,5 cm |
| Höhe | 9,8 cm |
| Tiefe | 24 cm |
| Produktgewicht | 1,82 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillpfannen & Grillschalen |
|---|---|
| Material | Carbonstahl, Edelstahl |
| Breite Verpackung | 30 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,26 kg |
| Höhe Verpackung | 5,8 cm |
| Tiefe Verpackung | 35,1 cm |
| Breite | 51,5 cm |
| Höhe | 9,8 cm |
| Tiefe | 24 cm |
| Produktgewicht | 1,82 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillpfannen & Grillschalen |
|---|---|
| Material | Carbonstahl, Edelstahl |





