Outdoorchef carbonstalen pan, Ø 28 cm
CHF 89,90
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Universeel inzetbaar met afneembare handgreep
Van licht carbonstaal met uitstekende hitte-eigenschappen
Gehamerd bakoppervlak met antiaanbakeffect
Ideaal voor de grill, zijbrander en alle soorten kookplaten (ook inductie)
Met een diameter van 28 cm ook perfect geschikt voor grotere toepassingen
- Lichte carbonstalen pan Ø 28 cm met uitstekende hittebestendigheid
- Afneembare handgreep voor ruimtebesparend gebruik op de grill en bij het opbergen
- Ideaal voor gasgrill en zijbrander, evenals alle soorten fornuizen, oven en dergelijke
- Gehamerd bakoppervlak met antiaanbakeffect
- Ideaal om aan te braden, te koken, te roosteren en te stoven
De lichte carbonstalen pan Ø 28 cm is ideaal om aan te braden, te koken, te roosteren en te stoven op de grill of boven de zijbrander. Dankzij de afneembare handgreep past hij moeiteloos ook op de gesloten Kettlebarbecue of de barbecue. Het bakoppervlak met gehamerde afwerking zorgt voor een bijzonder goed antiaanbakeffect en is eenvoudig weer te reinigen. Gebruik de kleine pan voor lekkere groente- en vleespannen, om steaks te bakken of voor de bereiding van gratins, ovenschotels, een frittata en veel andere pangerechten.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 31,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,7 |
| Höhe Verpackung | 6,7 cm |
| Tiefe Verpackung | 39 cm |
| Breite | 57 cm |
| Höhe | 13,1 cm |
| Tiefe | 28 cm |
| Produktgewicht | 2,29 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillpfannen & Grillschalen |
|---|---|
| Material | Carbonstahl, Edelstahl |
| Breite Verpackung | 31,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,7 |
| Höhe Verpackung | 6,7 cm |
| Tiefe Verpackung | 39 cm |
| Breite | 57 cm |
| Höhe | 13,1 cm |
| Tiefe | 28 cm |
| Produktgewicht | 2,29 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillpfannen & Grillschalen |
|---|---|
| Material | Carbonstahl, Edelstahl |





