Outdoorchef Gourmet Set 420, 2-delig
CHF 69,90
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Om te braden, te bakken, te stoven en te koken in de Kettlebarbecue - voor nog meer mogelijkheden bij de bereiding
Met Gourmet-pan voor vlees- en groentepannen, vis, paella, quiche, cake en gratins
Met geperforeerde plaat voor doorlaatbare hitte - ideaal voor pizza, broodjes, groenten, vis en vlees
Bijzonder praktisch voor fingerfood en ander klein stukken voedsel
Compatibel met Kettlebarbecues 420
- Veelzijdig en geschikt voor bijzonder veel bereidingsmogelijkheden en gerechten
- Met de Gourmet-pan om te bakken, te stoven, te bakken in de oven en te koken - met 2 handgrepen
- Ideaal voor paella, pasta, vlees- en groentepannen, quiche, cakes, gratins en meer
- Met geperforeerde plaat voor pizza, broodjes, groenten, vlees, vis, fingerfood en desserts
- Van porselein geëmailleerd staal
- Compatibel met Kettlebarbecues 420
De onmisbare accessoireset voor de Outdoorchef Kettlebarbecue: de Gourmet-set! Deze bestaat uit een bijzonder veelzijdig inzetbare pan en een geperforeerde plaat. De Gourmet-pan is perfect geschikt om aan te braden bij directe hitte, maar ook om te stoven, te bakken en te koken bij indirecte hitte. Terwijl de geurige rijst in de pan suddert, kan bijvoorbeeld de vis direct daarboven op de geperforeerde plaat voorzichtig worden gestoomd. Gebruik de grote pan voor de bereiding van aromatische groente- en vleespannen of voor gratins en cakes. De geperforeerde plaat is dankzij de gelijkmatige perforatie ideaal voor klein stukken voedsel, zoals fingerfood, omdat het volledige stukken voedsel met één handeling kan worden opgelegd of eraf genomen. Ook voor het bakken van broodjes of pizza is de geperforeerde plaat uitstekend geschikt, omdat deze de hitte optimaal laat circuleren en direct bij het stukken voedsel laat komen. Pan en geperforeerde plaat zijn beide vervaardigd van onderhoudsvriendelijk porselein geëmailleerd staal, waardoor ze bijzonder licht zijn en voor een zeer goede warmtegeleiding zorgen.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 37 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,06 kg |
| Höhe Verpackung | 37 cm |
| Tiefe Verpackung | 8,8 cm |
| Breite | 36,1 cm |
| Höhe | 8,1 cm |
| Tiefe | 24,5 cm |
| Produktgewicht | 1,56 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillpfannen & Grillschalen |
|---|---|
| Material | Stahl porzellanemailliert |
| Breite Verpackung | 37 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,06 kg |
| Höhe Verpackung | 37 cm |
| Tiefe Verpackung | 8,8 cm |
| Breite | 36,1 cm |
| Höhe | 8,1 cm |
| Tiefe | 24,5 cm |
| Produktgewicht | 1,56 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillpfannen & Grillschalen |
|---|---|
| Material | Stahl porzellanemailliert |
