Outdoorchef aromapan, Ø 23 cm
CHF 39,90
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Universele gietijzeren pan met talloze toepassingsmogelijkheden op de grill en zijbrander
Voor de bereiding van gratins, ovenschotels, quiche, tarte, brood en desserts
Geschikt voor aromatiseren met vloeistoffen
Past op de trechter in vulkaanpositie
- Massieve gietijzeren pan om te bakken, stoven, ovenbakken en aromatiseren
- Voor de bereiding van gratins, taartjes, quiche, brood en zoete gerechten
- Bijzonder gelijkmatige warmteverdeling voor perfecte resultaten
- Past precies op het trechtersysteem in vulkaanpositie voor directe hitte
- Voor aromatiseren met vloeistoffen eenvoudig onder het rooster in de trechter plaatsen
- Universeel inzetbaar voor alle grills en zijbranders
De aromapan van massief gietijzer is een multitalent bij de bereiding en bijzonder flexibel inzetbaar. Met een gelijkmatige warmteverdeling is hij ideaal om vlees, groenten en vis aan te braden en zorgt hij met heerlijke braadaroma’s voor smakelijke pangerechten. Door de hoge rand kunnen in de gietijzeren pan ook stevige stoofgerechten, broden, gratins, ovenschotels of zoete taartjes en taarten worden bereid.
De pan past met een diameter van 23 cm op bijzonder veel Kettlebarbecues, zijbranders en barbecues. Gebruik de praktische aromapan op het trechtersysteem in vulkaanpositie en geniet van maximaal hoge temperaturen om scherp aan te braden. Ook op de zijbrander voor de bereiding van bijgerechten, sauzen of desserts komt de pan van pas. Bijzonder praktisch: om te aromatiseren met vloeistoffen kan de pan eenvoudig in de Kettlebarbecue in het trechtersysteem worden geplaatst en direct onder het grillrooster worden gepositioneerd.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2 kg |
| Höhe Verpackung | 5,7 cm |
| Tiefe Verpackung | 23,8 cm |
| Breite | 25,3 cm |
| Höhe | 4 cm |
| Tiefe | 23,4 cm |
| Produktgewicht | 1,7 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillpfannen & Grillschalen |
|---|---|
| Material | Gusseisen porzellanemailliert |
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2 kg |
| Höhe Verpackung | 5,7 cm |
| Tiefe Verpackung | 23,8 cm |
| Breite | 25,3 cm |
| Höhe | 4 cm |
| Tiefe | 23,4 cm |
| Produktgewicht | 1,7 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillpfannen & Grillschalen |
|---|---|
| Material | Gusseisen porzellanemailliert |



