Outdoorchef Barbecue Wok, Ø 33 cm
CHF 99,90
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Niet geschikt voor de 420 mm modellen.
Koolstofstaalwok met ronde bodem - extreem hoge warmtegeleiding
Geschikt voor het trechtersysteem van de Kettlebarbecues 480 mm en 570 mm
Incl. passend deksel en wokring voor stevige houvast - bijv. voor zijbranders
- Klassieke wok met ronde bodem
- Ideaal voor Aziatische roerbakgerechten, vlees- en groentepannen, om te frituren en te bakken
- Volledig van koolstofstaal voor bijzonder hoge warmtegeleiding
- Voor extra hoge grilltemperaturen
- Ideaal geschikt voor het trechtersysteem van de Kettlebarbecues - direct op de vulkaanpositie
- Incl. passend deksel en wokring
De klassieke wok met ronde bodem en passend deksel is de ideale pan voor Aziatische gerechten, vlees- en groentepannen en om te frituren en te bakken. Omdat hij volledig van koolstofstaal is gemaakt, beschikt de wok over een uitstekende warmtegeleiding - perfecte voorwaarde voor klassiek wokken bij bijzonder hoge temperaturen!
Bij gebruik met de Outdoorchef Kettlebarbecue wordt de wok eenvoudig op de trechter in vulkaanpositie geplaatst om bij temperaturen tot 500°C perfecte resultaten te behalen. De wok is uitgerust met een lange steelgreep en een tegenoverliggende handgreep, waardoor hij met beide handen veilig kan worden vastgepakt. Met de passende wokring kan hij ook op het grillrooster of boven de zijbrander worden gebruikt en kan hij voor het serveren heel eenvoudig op tafel worden gezet.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 56,1 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 3 kg |
| Höhe Verpackung | 13,4 cm |
| Tiefe Verpackung | 34,9 cm |
| Breite | 58,2 cm |
| Höhe | 11 cm |
| Tiefe | 33 cm |
| Produktgewicht | 2,4 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillpfannen & Grillschalen |
|---|---|
| Material | Bakelit, Carbonstahl |
| Breite Verpackung | 56,1 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 3 kg |
| Höhe Verpackung | 13,4 cm |
| Tiefe Verpackung | 34,9 cm |
| Breite | 58,2 cm |
| Höhe | 11 cm |
| Tiefe | 33 cm |
| Produktgewicht | 2,4 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillpfannen & Grillschalen |
|---|---|
| Material | Bakelit, Carbonstahl |






