Outdoorchef Rooster van roestvrij staal 570
CHF 79,90
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Hoogwaardig rooster van roestvrij staal voor alle 570 Kettlebarbecues
Ideaal om te vervangen of als vervanging voor defecte grillroosters
Bijzonder robuust en duurzaam
Zeer onderhoudsvriendelijk
- Hoogwaardig rooster van roestvrij staal voor 570 Kettlebarbecues
- Als vervanging/omruiling voor defecte grillroosters
- Massieve staven voor optimale warmteverdeling
- Eenvoudig te reinigen
Het hoogwaardige rooster van roestvrij staal dient als vervanging of voor het omwisselen van een bestaand grillrooster. Met een diameter van 54 cm past het in alle 570 Kettlebarbecues van Outdoorchef en is het een ideale upgrade voor Kettlebarbecues met een geëmailleerd stalen rooster. De massieve staven zorgen voor een optimale warmteverdeling en geleiden de warmte beter dan een stalen rooster, wat zorgt voor perfecte grillstrepen. Het duurzame en roestvrije rooster van roestvrij staal is bijzonder eenvoudig te reinigen.
Technische gegevens
| Material Grillrost | Edelstahl |
|---|
| Breite Verpackung | 55,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,4 kg |
| Höhe Verpackung | 55,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 1,3 cm |
| Breite | 54,5 cm |
| Höhe | 1,3 cm |
| Tiefe | 54 cm |
| Produktgewicht | 2,27 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Grillroste |
|---|---|
| Material | Edelstahl |
| Material Grillrost | Edelstahl |
|---|
| Breite Verpackung | 55,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,4 kg |
| Höhe Verpackung | 55,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 1,3 cm |
| Breite | 54,5 cm |
| Höhe | 1,3 cm |
| Tiefe | 54 cm |
| Produktgewicht | 2,27 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Grillroste |
|---|---|
| Material | Edelstahl |
