Outdoorchef Gietijzeren rooster Diamond 420
Outdoorchef
CHF 84,90
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.212.67
Massief gietijzeren rooster als upgrade voor 420 Kettlebarbecues
Uitstekende hitte-eigenschappen voor perfecte grillstrepen
Met ruitpatroon - klein stukken voedsel kan er niet doorheen vallen
Outdoorchef Gietijzeren rooster Diamond 420
- Massief gietijzeren rooster voor 420 Kettlebarbecues
- Als upgrade en ter vervanging van geëmailleerde stalen roosters
- Met doordacht ruitpatroon - klein stukken voedsel kan er niet doorheen vallen
- Uitstekende hitte-eigenschappen
- Voor bijzonder intense grillstrepen
Rust uw Kettlebarbecue uit met een massief gietijzeren rooster! Het grillrooster met typisch ruitpatroon past in alle 420 Kettlebarbecues en biedt uitstekende hitte-eigenschappen voor mooie grillstrepen.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 45,2 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 5 kg |
| Höhe Verpackung | 45,2 cm |
| Tiefe Verpackung | 3,9 cm |
| Breite | 39 cm |
| Höhe | 0,9 cm |
| Tiefe | 39 cm |
| Produktgewicht | 2,825 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillroste |
|---|---|
| Material | Gusseisen porzellanemailliert |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 45,2 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 5 kg |
| Höhe Verpackung | 45,2 cm |
| Tiefe Verpackung | 3,9 cm |
| Breite | 39 cm |
| Höhe | 0,9 cm |
| Tiefe | 39 cm |
| Produktgewicht | 2,825 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillroste |
|---|---|
| Material | Gusseisen porzellanemailliert |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.

