Outdoorchef Gietijzeren rooster Diamond 480
Outdoorchef
CHF 89,90
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.212.68
Massief gietijzeren rooster als upgrade voor 480 Kettlebarbecues
Uitstekende hitte-eigenschappen voor perfecte grillmarkeringen
Met ruitpatroon - klein stukken voedsel kan er niet doorheen vallen
Outdoorchef Gietijzeren rooster Diamond 480
- Massief gietijzeren rooster voor 480 Kettlebarbecues
- Als upgrade en ter vervanging van geëmailleerde stalen roosters
- Met doordacht ruitpatroon - klein stukken voedsel kan er niet doorheen vallen
- Uitstekende hitte-eigenschappen
- Voor bijzonder intense grillmarkeringen
Voorzie uw Kettlebarbecue van een massief gietijzeren rooster! Het grillrooster met typisch ruitpatroon past in alle 480 Kettlebarbecues en biedt uitstekende hitte-eigenschappen voor fraaie grillmarkeringen.
Technische gegevens
Grillfläche und Roste
| Durchmesser Grillfläche | 44,7 cm |
|---|
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 51 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 4 kg |
| Höhe Verpackung | 51 cm |
| Tiefe Verpackung | 3,9 cm |
| Breite | 44,7 cm |
| Höhe | 0,8 cm |
| Tiefe | 44,7 cm |
| Produktgewicht | 3,38 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillroste |
|---|---|
| Material | Gusseisen porzellanemailliert |
Grillfläche und Roste
| Durchmesser Grillfläche | 44,7 cm |
|---|
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 51 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 4 kg |
| Höhe Verpackung | 51 cm |
| Tiefe Verpackung | 3,9 cm |
| Breite | 44,7 cm |
| Höhe | 0,8 cm |
| Tiefe | 44,7 cm |
| Produktgewicht | 3,38 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillroste |
|---|---|
| Material | Gusseisen porzellanemailliert |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.

