Outdoorchef Gourmet Check Pro Bluetooth grillthermometer
CHF 139,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Bluetooth grillthermometer met smartphone-app (IOS en Android)
Voor eenvoudige bewaking van de temperatuur van de gaarruimte en de kerntemperatuur - met extra kerntemperatuursonde
Gebruiksvriendelijke bediening met groot display
Timer- en alarmfunctie
Waterdichte temperatuursondes - vaatwasmachinebestendig
- Eenvoudig te bedienen Bluetooth-grillthermometer
- Met Bluetooth-functie en smartphone-app
- Voor het bewaken van 2 x kerntemperatuur en de temperatuur van de gaarruimte
- Overzichtelijk en gebruiksvriendelijk display
- Dual-sensor meetsonde - voor kerntemperatuur en temperatuur van de gaarruimte
- Extra kerntemperatuursonde
- Temperatuursonde waterdicht en vaatwasmachinebestendig
- Timer- en alarmfunctie
- Werkt op batterijen: 2 x 1,5 V AAA
Betrouwbaar, eenvoudig te bedienen en bijzonder nauwkeurig: de Gourmet Check Pro meet moeiteloos de belangrijkste temperaturen in de barbecue en kan via Bluetooth heel gemakkelijk met de smartphone worden verbonden! De temperatuursonde is uitgerust met 2 afzonderlijke meetsondes en meet tegelijkertijd de kerntemperatuur van het grillgerecht en de exacte temperatuur van de gaarruimte. Met de tweede temperatuursonde kan nog een kerntemperatuur worden bewaakt. Houd het gaarproces eenvoudig in het oog en stel individuele timer- en alarmfuncties in. Via het overzichtelijke en gebruiksvriendelijke display kunnen alle belangrijke gegevens in één oogopslag worden ingesteld en afgelezen. Na de grillsessie kunnen de waterdichte meetsondes in de vaatwasser worden gereinigd.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 12,7 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,49 kg |
| Höhe Verpackung | 24 cm |
| Tiefe Verpackung | 5,8 cm |
| Breite | 7,8 cm |
| Höhe | 5 cm |
| Tiefe | 12,4 cm |
| Produktgewicht | 0,27 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Grau |
|---|
| Art | Thermometer |
|---|---|
| Material | Edelstahl, Kunststoff |
| Breite Verpackung | 12,7 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,49 kg |
| Höhe Verpackung | 24 cm |
| Tiefe Verpackung | 5,8 cm |
| Breite | 7,8 cm |
| Höhe | 5 cm |
| Tiefe | 12,4 cm |
| Produktgewicht | 0,27 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Grau |
|---|
| Art | Thermometer |
|---|---|
| Material | Edelstahl, Kunststoff |



