Outdoorchef draagtas voor Chelsea 420 G Kettlebarbecue
Outdoorchef
CHF 99,90
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.221.65
Voor het eenvoudig opbergen van de Kettlebarbecue - comfortabel transport voor onderweg
Met schouderriem en draaggrepen
- p>Geschikt voor Chelsea 420 G of City 420 G grill
Outdoorchef draagtas voor Chelsea 420 G Kettlebarbecue
- Praktische draagtas voor het opbergen van de Kettlebarbecue
- Geschikt voor Chelsea 420 G of City 420 G grill
- Met schouderriem en draaggrepen voor eenvoudig transport
- Afwasbaar en vormvast
- Ideaal voor onderweg, op vakantie, bij het kamperen
De praktische draagtas maakt het eenvoudig om de Kettlebarbecue op te bergen en te vervoeren. Met de brede schouderriem is de tas comfortabel te dragen en daarmee ideaal voor onderweg, op vakantie of bij het kamperen. De tas is onderhoudsvriendelijk, vormvast en kan bij vervuiling eenvoudig worden afgewassen.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 52 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,93 kg |
| Höhe Verpackung | 52 cm |
| Tiefe Verpackung | 7,2 cm |
| Breite | 52 cm |
| Höhe | 34,5 cm |
| Tiefe | 52 cm |
| Produktgewicht | 1,3 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Erweiterungen Grill |
|---|---|
| Material | Polyester |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 52 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,93 kg |
| Höhe Verpackung | 52 cm |
| Tiefe Verpackung | 7,2 cm |
| Breite | 52 cm |
| Höhe | 34,5 cm |
| Tiefe | 52 cm |
| Produktgewicht | 1,3 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Erweiterungen Grill |
|---|---|
| Material | Polyester |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.



