Outdoorchef accessoirehouder kit voor Davos
Outdoorchef
CHF 59,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.215.12
Accessoirehouder voor pizzasteen, grillrooster en keukenrollen
Compatibel met Outdoorchef DAVOS
Eenvoudige bevestiging aan de onderkast
Outdoorchef accessoirehouder kit voor Davos
- Accessoirehouder set voor Kettlebarbecue DAVOS
- Houder voor pizzasteen, grillrooster en keukenrol
- Eenvoudige montage aan de onderkast
- Voor een ruimtebesparende en nette opberging
Zorg voor orde bij de grill! Met de accessoirehouder kit voor het Kettlebarbecue Davos kunnen 3 belangrijke tools ruimtebesparend en bijzonder praktisch aan de onderkast worden bevestigd. De set bestaat uit 3 verschillende houders, die geschikt zijn voor de pizzasteen, een grillrooster en een keukenrol. De houders kunnen eenvoudig met schroeven direct aan de onderkast worden gemonteerd.
Accessoirehouder voor pizzasteen, grillrooster en keukenrollen
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 38 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,4 kg |
| Höhe Verpackung | 8 cm |
| Tiefe Verpackung | 15 cm |
| Breite | 6,8 cm |
| Höhe | 3,8 cm |
| Tiefe | 5,8 cm |
| Produktgewicht | 0,4 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Erweiterungen Grill |
|---|---|
| Material | Edelstahl, Kunststoff |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 38 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,4 kg |
| Höhe Verpackung | 8 cm |
| Tiefe Verpackung | 15 cm |
| Breite | 6,8 cm |
| Höhe | 3,8 cm |
| Tiefe | 5,8 cm |
| Produktgewicht | 0,4 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Erweiterungen Grill |
|---|---|
| Material | Edelstahl, Kunststoff |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.




