Outdoorchef Reflectorfolie 420
Outdoorchef
CHF 15,90
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.211.83
Optimale bescherming tegen vervuiling in de elektrische grill
Eenvoudige en snelle reiniging van de warmtereflector
Meerdere keren te gebruiken - eenvoudig vervangen
Outdoorchef Reflectorfolie 420
- Beschermt de elektrische grill tegen vervuiling
- Van aluminium
- Voor een snelle en eenvoudige reiniging
- Geschikt voor Chelsea 420 E en Minichef 420 E
De reflectorfolie beschermt de binnenzijde van de elektrische grill effectief tegen vervuiling door opspattend vet en marinade. De aluminiumfolie wordt eenvoudig op de warmtereflector in de elektrische grill Chelsea E of Minichef 450 E gelegd. De reflectorfolie is meerdere keren te gebruiken en kan eenvoudig worden vervangen.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 36,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,36 kg |
| Höhe Verpackung | 36,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 4,1 cm |
| Breite | 35 cm |
| Höhe | 0,7 cm |
| Tiefe | 35 cm |
| Produktgewicht | 0,03 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Verbrauchsmaterial |
|---|---|
| Material | Aluminium |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 36,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,36 kg |
| Höhe Verpackung | 36,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 4,1 cm |
| Breite | 35 cm |
| Höhe | 0,7 cm |
| Tiefe | 35 cm |
| Produktgewicht | 0,03 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Verbrauchsmaterial |
|---|---|
| Material | Aluminium |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
