Outdoorchef rookchips rode wijn voor Smoke, 750 g
Outdoorchef
CHF 9,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
14.523.16
Krachtig aromatisch rookaroma
Bijzonder geschikt voor rund, varken, vis, zeevruchten en dranken
Ideaal voor het roken met de Outdoorchef SMOKE koudrookgenerator
Inzetbaar voor alle soorten rookapparaten
Duurzaam: gemaakt van Spaanse Rioja-wijnvaten
Outdoorchef rookchips rode wijn voor Smoke, 750 g
- Krachtige, aromatische rooksmaak
- Rijk wijnaroma
- Ideaal voor rund, varken, vis, zeevruchten, dranken
- Korreling optimaal geschikt voor SMOKE koudrookgenerator
- Duurzaam geproduceerd uit oude Rioja-wijnvaten
- Universeel te gebruiken voor andere koudrookgeneratoren
Het bijzonder krachtige rookaroma met aromatische, fruitige rodewijnaroma verfijnt rund, varken, vis en zeevruchten met heerlijke smaaknuances. De rookchips zijn met een fijne korreling ideaal voor gebruik met de koudrookgenerator SMOKE geschikt, maar kunnen ook in alle andere koudrookgeneratoren worden gebruikt.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,8 kg |
| Höhe Verpackung | 35 cm |
| Inhalt | 750 g |
| Tiefe Verpackung | 11 cm |
| Breite | 20 cm |
| Höhe | 35 cm |
| Tiefe | 11 cm |
| Produktgewicht | 0,66 kg, 0,75 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Holz |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Holz (Eiche) |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,8 kg |
| Höhe Verpackung | 35 cm |
| Inhalt | 750 g |
| Tiefe Verpackung | 11 cm |
| Breite | 20 cm |
| Höhe | 35 cm |
| Tiefe | 11 cm |
| Produktgewicht | 0,66 kg, 0,75 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Holz |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Holz (Eiche) |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.

