Outdoorchef opbergtas voor Smoke
CHF 49,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Netjes opbergen: past voor je Smoke koude rookgenerator inclusief accessoires
Geurremmend textiel: geen ongewenste rookgeur
Praktische draaggreep: eenvoudig transport
Waterafstotend materiaal: geen lekkage
- Praktische opbergtas voor de SMOKE koude rookgenerator en accessoires
- Voor ruimtebesparend en geurisolerend opbergen
- Waterafstotend, stevig, geurremmend materiaal
- Met draaggreep
- Luchtdichte rolltop-sluiting met gesp
De praktische opbergtas voor de SMOKE koude rookgenerator heeft meerdere functies. Na de rooksessie biedt ze voldoende ruimte om de SMOKE incl. accessoires en rookchips praktisch op te bergen. Het geurremmende materiaal zorgt ervoor dat de intense rookgeur blijft waar hij hoort. Berg de koude rookgenerator dus heel gemakkelijk op in huis, in de garage of in de kelder. De opbergtas is uitgerust met twee draaggrepen voor eenvoudig transport en kan luchtdicht worden gesloten met een rolltop-sluiting incl. gesp.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 21 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,523 kg |
| Höhe Verpackung | 46,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 6 cm |
| Breite | 45,4 cm |
| Höhe | 51 cm |
| Tiefe | 18 cm |
| Produktgewicht | 0,43 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Polyester, PU beschichtet |
| Breite Verpackung | 21 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,523 kg |
| Höhe Verpackung | 46,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 6 cm |
| Breite | 45,4 cm |
| Höhe | 51 cm |
| Tiefe | 18 cm |
| Produktgewicht | 0,43 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Polyester, PU beschichtet |
