Outdoorchef afdekking voor Blazing- / Cooking Zone
Outdoorchef
CHF 39,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
14.491.58
Past perfect over BLAZING of COOKING ZONE
Beschermt brander tegen weersinvloeden
Creëert extra werkoppervlak
Ook te gebruiken als serveerblad of hittebestendige onderlegger
Van hoogwaardig roestvrij staal
Outdoorchef afdekking voor Blazing- / Cooking Zone
- Roestvrijstalen afdekking ter bescherming van Blazing Zone of Cooking Zone
- Beschermt tegen weersinvloeden, regen, vervuiling, bladeren en pollen
- Geschikt voor telkens één zijbrander
- Van hoogwaardig en duurzaam roestvrij staal
- Met antislip siliconen hoeken
- Ideaal te gebruiken als werkblad, dienblad, onderzetter of om te serveren
De roestvrijstalen afdekking dient ter bescherming van de Blazing Zone of Cooking Zone. De afdekking van hoogwaardig roestvrij staal beschermt de brander tegen weersinvloeden, regen, vervuiling, bladeren en pollen. Met de antislip siliconen hoeken kan de afdekking probleemloos als werkblad, dienblad of ook als onderzetter om te serveren worden gebruikt.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 32,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,85 kg |
| Höhe Verpackung | 2 cm |
| Tiefe Verpackung | 42,5 cm |
| Breite | 32,5 cm |
| Höhe | 2 cm |
| Tiefe | 42,5 cm |
| Produktgewicht | 1,8 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Grillplatten |
|---|---|
| Material | Edelstahl, Kunststoff |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 32,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,85 kg |
| Höhe Verpackung | 2 cm |
| Tiefe Verpackung | 42,5 cm |
| Breite | 32,5 cm |
| Höhe | 2 cm |
| Tiefe | 42,5 cm |
| Produktgewicht | 1,8 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Grillplatten |
|---|---|
| Material | Edelstahl, Kunststoff |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.

