Outdoorchef rookchips whiskey voor Smoke, 750 g
Outdoorchef
CHF 9,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
14.523.15
Krachtig, kruidig rookaroma
Bijzonder geschikt voor rund, varken, vis, zeevruchten en dranken
Ideaal voor het roken met de Outdoorchef SMOKE koudrookgenerator
Inzetbaar voor alle soorten rookapparaten
Duurzaam: gemaakt van Spaanse whiskeyvaten
Outdoorchef rookchips whiskey voor Smoke, 750 g
- Bijzonder krachtig rookaroma
- Fijne, kruidige whiskeytonen
- Ideaal voor rund, varken, vis, zeevruchten, dranken
- Korrelgrootte optimaal geschikt voor de SMOKE koudrookgenerator
- Duurzaam geproduceerd uit Spaanse whiskeyvaten
- Universeel inzetbaar voor andere koudrookgeneratoren
Het bijzonder krachtige rookaroma met kruidige whiskeytonen verfijnt rund, varken, vis en zeevruchten met heerlijke smaaknuances. De rookchips zijn met een fijne korrelgrootte ideaal voor gebruik met de koudrookgenerator SMOKE, maar kunnen ook in alle andere koudrookgeneratoren worden gebruikt.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,8 kg |
| Höhe Verpackung | 35 cm |
| Inhalt | 750 g |
| Tiefe Verpackung | 11 cm |
| Breite | 20 cm |
| Höhe | 35 cm |
| Tiefe | 11 cm |
| Produktgewicht | 0,75 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Holz |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Holz (Eiche) |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,8 kg |
| Höhe Verpackung | 35 cm |
| Inhalt | 750 g |
| Tiefe Verpackung | 11 cm |
| Breite | 20 cm |
| Höhe | 35 cm |
| Tiefe | 11 cm |
| Produktgewicht | 0,75 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Holz |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Holz (Eiche) |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.

