Outdoorchef rookchips kers voor Smoke, 750 g
Outdoorchef
CHF 9,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
14.523.17
Mild fruitig rookaroma
Bijzonder geschikt voor gevogelte, lam, groenten, kaas en dranken
Ideaal voor het roken met de Outdoorchef SMOKE koudrookgenerator
Inzetbaar voor alle soorten rookapparaten
Duurzaam: gemaakt van snoeiresten van Spaanse kersenbomen
Outdoorchef rookchips kers voor Smoke, 750 g
- Mild, fruitig rookaroma
- Ideaal voor gevogelte, lam, groenten, kaas, dranken
- Korrelgrootte optimaal geschikt voor SMOKE koudrookgenerator
- Duurzaam geproduceerd van natuurlijke snoeiresten van Spaanse kersenbomen
- Universeel te gebruiken voor andere koudrookgeneratoren
Het milde, fruitige rookaroma verfijnt gevogelte, lam, groenten en kaas met heerlijke smaaknuances. De rookchips zijn met een fijne korrelgrootte ideaal voor gebruik met de koudrookgenerator SMOKE, maar kunnen ook in alle andere koudrookgeneratoren worden gebruikt.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,8 kg |
| Höhe Verpackung | 35 cm |
| Inhalt | 750 g |
| Tiefe Verpackung | 11 cm |
| Breite | 20 cm |
| Höhe | 35 cm |
| Tiefe | 11 cm |
| Produktgewicht | 0,75 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Holz |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Holz (Kirschholz) |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,8 kg |
| Höhe Verpackung | 35 cm |
| Inhalt | 750 g |
| Tiefe Verpackung | 11 cm |
| Breite | 20 cm |
| Höhe | 35 cm |
| Tiefe | 11 cm |
| Produktgewicht | 0,75 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Holz |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Holz (Kirschholz) |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.

