Outdoorchef Rookchips beuk voor Smoke, 750 g
Outdoorchef
CHF 9,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
14.523.18
Natuurlijk aromatisch rookaroma
Bijzonder geschikt voor vis, vlees, groenten, bakwaren of desserts en dranken
Ideaal voor het roken met de Outdoorchef SMOKE koudrookgenerator
Geschikt voor alle soorten rookapparaten
Duurzaam: Gemaakt van Spaanse beukensnoeiresten
Outdoorchef Rookchips beuk voor Smoke, 750 g
- Klassiek, mild rookaroma
- Natuurlijke, aromatische smaak
- Ideaal voor gevogelte ,rund, varken, kaas, dranken
- Korrelgrootte optimaal geschikt voor de SMOKE koudrookgenerator
- Duurzaam geproduceerd van natuurlijk snoeiafval van Spaanse beuken
- Universeel te gebruiken voor andere koudrookgeneratoren
De subtiele en klassieke rooksmaak van beukenhout verfijnt alle grillgerechten en is bijzonder geschikt voor gevogelte, rund, varken, vis, bakwaren of kaas. De rookchips hebben een fijne korrelgrootte en zijn ideaal voor gebruik met de SMOKE koudrookgenerator, maar kunnen ook in alle andere koudrookgeneratoren worden gebruikt.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,8 kg |
| Höhe Verpackung | 35 cm |
| Inhalt | 750 g |
| Tiefe Verpackung | 11 cm |
| Breite | 20 cm |
| Höhe | 35 cm |
| Tiefe | 11 cm |
| Produktgewicht | 0,75 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Holz |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Holz (Buche) |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,8 kg |
| Höhe Verpackung | 35 cm |
| Inhalt | 750 g |
| Tiefe Verpackung | 11 cm |
| Breite | 20 cm |
| Höhe | 35 cm |
| Tiefe | 11 cm |
| Produktgewicht | 0,75 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Holz |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Holz (Buche) |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.

