Outdoorchef Reiniger voor grill- en koudrookgenerator Smoke
Outdoorchef
CHF 24,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
14.421.46
Hooggeconcentreerd, lost ook grove vervuiling zoals rookharsresten op
Geschikt voor grills en koudrookgeneratoren
Milieuvriendelijk (ECO-gecertificeerd)
Outdoorchef Reiniger voor grill- en koudrookgenerator Smoke
- Vloeibare reiniger voor grove vervuiling op grill en koudrookgeneratoren
- Hooggeconcentreerde formule verwijdert hardnekkige rookhars
- Lost ingebrandde resten op het grillrooster op
- Actieve reiniger met korte inwerktijd ca. 10 minuten
- Milieuvriendelijke reiniger (ECO-gecertificeerd)
De vloeibare reiniger verwijdert moeiteloos grove vervuiling op grills en koudrookgeneratoren. Met de hooggeconcentreerde formule verwijdert hij zelfs hardnekkige rookhars en lost ingebrandde resten op grillroosters op. Voor gebruik eenvoudig opspuiten en ca. 10 min. laten inwerken. Daarna met een vochtige doek afnemen en nawrijven. Indien nodig herhalen.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 11,1 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,52 kg |
| Höhe Verpackung | 26 cm |
| Inhalt | 500 ml |
| Tiefe Verpackung | 5,4 cm |
| Breite | 11,1 cm |
| Höhe | 26 cm |
| Tiefe | 5,4 cm |
| Produktgewicht | 0,605 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Reinigung |
|---|---|
| Material | nichtionische Tenside kleiner 5% |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 11,1 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,52 kg |
| Höhe Verpackung | 26 cm |
| Inhalt | 500 ml |
| Tiefe Verpackung | 5,4 cm |
| Breite | 11,1 cm |
| Höhe | 26 cm |
| Tiefe | 5,4 cm |
| Produktgewicht | 0,605 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Reinigung |
|---|---|
| Material | nichtionische Tenside kleiner 5% |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
