Outdoorchef reinigingsdoekjes 2-delige set
CHF 7,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Eenvoudige reiniging van grill en koudrookgenerator
Hoogwaardig, dubbelzijdig BBQ-pad voor het verwijderen van grove aankoeksels
Antibacterieel microvezel-vliesdoekje om vuil weg te vegen
Beide delen universeel inzetbaar en wasbaar op 40 °C
- Voor grills en koudrookgeneratoren
- Ideaal voor Outdoorchef SMOKE
- Hoogwaardig, dubbelzijdig reinigingspad voor grove aankoeksels
- Antibacterieel werkend microvezel-vliesdoekje voor nakegen
- Wasbaar op 40°C
De set reinigingsdoekjes bestaat uit 2 verschillende doeken voor het reinigen van grills en koudrookgeneratoren. Met het dubbelzijdige BBQ-pad met zilverdraad worden eerst grove vervuiling en hardnekkige rookafzettingen losgemaakt. Daarna eenvoudig nawrijven met het antibacteriële microvezel-vliesdoekje. De twee doeken zijn universeel inzetbaar en wasbaar op 40°C.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 15 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,2 kg |
| Höhe Verpackung | 22,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 0,8 cm |
| Breite | 16 cm |
| Höhe | 21 cm |
| Tiefe | 0,4 kg |
| Produktgewicht | 0,04 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Grau |
|---|
| Art | Reinigung |
|---|---|
| Material | Schwammtuch: Mikrofaser, Tuch: Mikrofaser vlies |
| Breite Verpackung | 15 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,2 kg |
| Höhe Verpackung | 22,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 0,8 cm |
| Breite | 16 cm |
| Höhe | 21 cm |
| Tiefe | 0,4 kg |
| Produktgewicht | 0,04 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Grau |
|---|
| Art | Reinigung |
|---|---|
| Material | Schwammtuch: Mikrofaser, Tuch: Mikrofaser vlies |


