Outdoorchef Reinigingsborstel voor Smoke, 47 cm
Outdoorchef
CHF 22,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
14.421.45
Voor een bijzonder eenvoudige reiniging van de SMOKE koudrookgenerator
Verwijdert harde aankoekingen en chipresten in de buis
Duurzame en slijtvaste nylon borstelharen
Vervangbare borstelkop
Outdoorchef Reinigingsborstel voor Smoke, 47 cm
- Lange reinigingsborstel voor de roestvrijstalen buis van de SMOKE koudrookgenerator
- Met robuuste en duurzame nylon borstelharen
- Verwijdert hardnekkige aangekoekte resten en residu
- Slijtvaste borstelharen - breukvast en vormvast
- Vervangbare borstelkop voor meervoudig gebruik
De lange reinigingsborstel heeft een vervangbare borstelkop en heeft de ideale vorm voor het eenvoudig reinigen van de SMOKE koudrookgenerator. Met de robuuste en duurzame nylon borstelharen verwijdert de borstel zelfs hardnekkige aangekoekte resten en rookharsresidu. De breukvaste borstelharen zijn vormvast en laten geen resten achter.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 6,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,22 kg |
| Höhe Verpackung | 47 cm |
| Tiefe Verpackung | 4 cm |
| Breite | 6,5 cm |
| Höhe | 47 cm |
| Tiefe | 4 cm |
| Produktgewicht | 0,205 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Reinigung |
|---|---|
| Material | Edelstahl, Nylon |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 6,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,22 kg |
| Höhe Verpackung | 47 cm |
| Tiefe Verpackung | 4 cm |
| Breite | 6,5 cm |
| Höhe | 47 cm |
| Tiefe | 4 cm |
| Produktgewicht | 0,205 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Reinigung |
|---|---|
| Material | Edelstahl, Nylon |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
