Outdoorchef hakenlijst, magnetisch
Outdoorchef
CHF 12,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
14.112.67
Hecht op elk magnetisch oppervlak
Ideaal voor grillbestek, theedoeken, grillborstel en andere accessoires
Draaggewicht tot 1.5 kg
Outdoorchef hakenlijst, magnetisch
- 3 extra bestekhaken voor bevestiging aan de grill
- Magnetische bevestiging
- Universeel inzetbaar op alle magnetische oppervlakken
- Draagvermringen tot 1,5 kg
- Zwart
De extra hakenlijst kan op alle magnetische oppervlakken worden bevestigd en biedt nog meer ruimte voor grillbestek en accessoires. De 2 bestekhaken in zwart hebben een draagvermringen tot 1,5 kg.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 9 cm, 12 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,5 kg |
| Höhe Verpackung | 9,5 cm, 21 cm |
| Tiefe Verpackung | 4,3 cm, 4,8 cm |
| Breite | 12 cm |
| Höhe | 5,6 cm |
| Tiefe | 4,3 cm |
| Produktgewicht | 0,055 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Organisation |
|---|---|
| Material | Polyamid |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 9 cm, 12 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,5 kg |
| Höhe Verpackung | 9,5 cm, 21 cm |
| Tiefe Verpackung | 4,3 cm, 4,8 cm |
| Breite | 12 cm |
| Höhe | 5,6 cm |
| Tiefe | 4,3 cm |
| Produktgewicht | 0,055 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Organisation |
|---|---|
| Material | Polyamid |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
