Outdoorchef uitbreiding en vulhulp voor Smoke
Outdoorchef
CHF 24,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
14.491.57
Verlengt het rookplezier tot wel 5 uur
Eenvoudiger vullen van de chips
Inklapbaar en ruimtebesparend
Hittebestendig tot 300 °C
Outdoorchef uitbreiding en vulhulp voor Smoke
- Snel en eenvoudig vullen van rookchips
- Verlengt de rooktijd tot wel 5 uur zonder bijvullen
- Trechtervormig ontwerp past perfect op de roestvrijstalen buis
- Flexibele siliconen - hittebestendig tot 300°C
- Inklapbaar - voor ruimtebesparend opbergen
De trechter van flexibel silicone zorgt voor een snelle en eenvoudige vulling van rookchips in de SMOKE koudrookgenerator. Het trechtervormige ontwerp past perfect op de roestvrijstalen buis en kan bovendien praktisch worden gebruikt als uitbreiding van het vulvolume en daarmee als verlenging van de rooktijd. Bij gebruik van de trechter wordt de rooktijd zonder bijvullen verlengd met tot wel 5 uur. Voor ruimtebesparende opslag kan hij eenvoudig worden opgevouwen.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 19 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,3875 kg |
| Höhe Verpackung | 23,4 cm |
| Tiefe Verpackung | 3,8 cm |
| Breite | 19 cm |
| Höhe | 21,5 cm |
| Tiefe | 19 cm |
| Produktgewicht | 0,38 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Silikon |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 19 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,3875 kg |
| Höhe Verpackung | 23,4 cm |
| Tiefe Verpackung | 3,8 cm |
| Breite | 19 cm |
| Höhe | 21,5 cm |
| Tiefe | 19 cm |
| Produktgewicht | 0,38 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Silikon |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
