Outdoorchef siliconen sokkel voor Smoke
Outdoorchef
CHF 14,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.212.89
Reserveonderdeel voor koudrookgenerator SMOKE: siliconen sokkel
Eenvoudige, zelfstandige montage
Outdoorchef siliconen sokkel voor Smoke
- Reserveonderdeel voor SMOKE koudrookgenerator
- Voor het vervangen van de siliconen sokkel
- Voor handige vervanging tijdens het reinigen van de bestaande sokkel
- Eenvoudige montage
De siliconen sokkel is een reserveonderdeel voor de SMOKE koudrookgenerator. Het dient ter vervanging van een defecte siliconen sokkel of voor een praktische vervanging tijdens het reinigen van de bestaande sokkel.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 7,6 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,25 kg |
| Höhe Verpackung | 11,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 4,4 cm |
| Breite | 8 cm |
| Höhe | 4,2 cm |
| Tiefe | 7,4 cm |
| Produktgewicht | 0,09 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Silikon |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 7,6 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,25 kg |
| Höhe Verpackung | 11,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 4,4 cm |
| Breite | 8 cm |
| Höhe | 4,2 cm |
| Tiefe | 7,4 cm |
| Produktgewicht | 0,09 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Smoker Zubehör |
|---|---|
| Material | Silikon |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
