Outdoorchef Blazing- / Cooking Zone Black, 50 mbar
CHF 699,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Zijbrander om achteraf te monteren voor AROSA 570 G EVO 50mBar
900°C infraroodbrander voor perfecte grillstrepen
Zijkookbrander (in 3 standen in hoogte verstelbaar) voor kookpotten, pannen en woks
Eenvoudige montage met stabilisatie voor het onderstel
- Blazing-/Cooking Zone Kit Plus om achteraf te monteren
- Voor AROSA 570 G EVO
- Uitstekend temperatuurbereik van 200-900°C
- Voor maximale veelzijdigheid bij de bereiding
- High-performance keramische brander BLAZING ZONE® PLUS
- Twee roosters van roestvrij staal, in hoogte verstelbaar
- Vetopvangschaal voor afdruipende vloeistof
- Met Heat Diffuser voor lagere temperaturen vanaf 200°C
- High-performance gas kookbrander COOKING ZONE PLUS
- Gietijzeren kookopzetstuk, passend voor Barbecue Wok - in hoogte verstelbaar
- Verlichte draaiknoppen met SAFETY LIGHT®
- Basisuitbreiding voor meer stabiliteit en extra uitbreidingsmogelijkheden
- 50 mBar
De combinatie van een 900°C infraroodbrander en een krachtige zijbrander breidt de Arosa 570 G EVO-barbecue uit met een enorm temperatuurbereik en een groot aantal bereidingsmogelijkheden.
De Blazing Zone met in hoogte verstelbaar roestvrijstalen rooster zorgt voor krachtige grillstrepen en uitstekende roostaroma’s en kan indien nodig met de Heat Diffuser tot ca. 250°C worden teruggeregeld. Afdruipend vet wordt betrouwbaar direct onder de brander opgevangen met een uitneembare vetopvangschaal.
Voor de bereiding met pan, kookpot of wok wordt de Cooking Zone gebruikt. De krachtige ringbrander is uitgerust met een 3-standen in hoogte verstelbare gietijzeren pandrager en is de perfecte kookzone voor sauzen, bijgerechten, roerbakgerechten, stoofschotels en soepen. De Blazing-/Cooking Zone wordt bediend via twee traploos regelbare draaiknoppen met praktische Safety Light-verlichting. Met de Basisuitbreiding krijgt de barbecue meer stabiliteit en een kantelveilige stand.
Technische gegevens
| Material Hauptbrenner | Keramik |
|---|---|
| Blazing Zone Infrarotbrenner | ja |
| Leistung Blazing Zone | 3,5 kW |
| Cooking Zone Seitenkocher | ja |
| Leistung Cooking Zone | 2,9 kW |
| Gesamtleistung | 6,4 kW |
| Gasverbrauch max. | 444 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Durchmesser Grillfläche | 38,3 cm |
|---|---|
| Breite der Grillfläche | 27,1 cm |
| Tiefe der Grillfläche | 27,1 cm |
| Grillrostfläche | 734,4 cm² |
| Material Grillrost | Edelstahl |
| Breite Verpackung | 65 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 26 kg |
| Höhe Verpackung | 19,9 cm |
| Tiefe Verpackung | 43,5 cm |
| Breite | 65 cm |
| Höhe | 19,9 cm |
| Tiefe | 43,5 cm |
| Arbeitshöhe | 90 cm |
| Produktgewicht | 18 kg |
| Bauform | Erweiterungen Grill |
|---|---|
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | One touch ignition / Elektrozündung |
| Zündung Cooking Zone | One touch ignition / Elektrozündung |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Deckel doppelwandig | nein |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl pulverbeschichtet |
| Art | Erweiterungen Grill |
|---|---|
| Zündung Blazing Zone | One touch ignition / Elektrozündung |
| Material Hauptbrenner | Keramik |
|---|---|
| Blazing Zone Infrarotbrenner | ja |
| Leistung Blazing Zone | 3,5 kW |
| Cooking Zone Seitenkocher | ja |
| Leistung Cooking Zone | 2,9 kW |
| Gesamtleistung | 6,4 kW |
| Gasverbrauch max. | 444 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Durchmesser Grillfläche | 38,3 cm |
|---|---|
| Breite der Grillfläche | 27,1 cm |
| Tiefe der Grillfläche | 27,1 cm |
| Grillrostfläche | 734,4 cm² |
| Material Grillrost | Edelstahl |
| Breite Verpackung | 65 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 26 kg |
| Höhe Verpackung | 19,9 cm |
| Tiefe Verpackung | 43,5 cm |
| Breite | 65 cm |
| Höhe | 19,9 cm |
| Tiefe | 43,5 cm |
| Arbeitshöhe | 90 cm |
| Produktgewicht | 18 kg |
| Bauform | Erweiterungen Grill |
|---|---|
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | One touch ignition / Elektrozündung |
| Zündung Cooking Zone | One touch ignition / Elektrozündung |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Deckel doppelwandig | nein |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl pulverbeschichtet |
| Art | Erweiterungen Grill |
|---|---|
| Zündung Blazing Zone | One touch ignition / Elektrozündung |




