Outdoorchef gasflessenhoes voor 11 kg flessen
Outdoorchef
CHF 29,90
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.221.52
Voor het eenvoudig verbergen van de gasfles
Met klittenbandsluiting aanpasbaar voor gasflessen van 5kg, 8kg en 11 kg
Van robuuste polyesterstof in antraciet
Outdoorchef gasflessenhoes voor 11 kg flessen
- Gasflessenhoes voor 5 - 11 kg gasflessen
- Met praktische klittenbandsluiting - aanpasbaar voor verschillende gasflessen
- Ideaal om de gasfles te verhullen
- Van robuuste polyesterstof - gewatteerd
- Eenvoudig eroverheen trekken
Met de praktische hoes van robuuste en scheurvaste stof kan de gasfles optimaal worden verborgen. Bijzonder praktisch voor alle grills die geen onderkast hebben en waarbij de gasfles daarom naast de grill moet staan. Eenvoudig over de gasfles trekken en met de klittenbandsluiting bevestigen. In discreet antraciet geeft deze 5kg, 8kg of 11kg gasflessen een neutrale en nette uitstraling.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,27 kg |
| Höhe Verpackung | 29,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 5,7 cm |
| Breite | 33,7 cm |
| Höhe | 53 cm |
| Tiefe | 33,7 cm |
| Produktgewicht | 0,15 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,27 kg |
| Höhe Verpackung | 29,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 5,7 cm |
| Breite | 33,7 cm |
| Höhe | 53 cm |
| Tiefe | 33,7 cm |
| Produktgewicht | 0,15 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
