Outdoorchef Chelsea 420 E met J-stekker
CHF 329,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Grillen zoals op een gasgrill: met krachtige verwarmingsspiraal voor tot 300°C
Met 7 warmtestanden en gesloten gaarruimte ideaal geschikt voor alle bereidingsmethoden
Optioneel ook te gebruiken met grillplaat, Goumet-set, gietijzeren rooster of pizzasteen voor maximale variatie
Bijzonder eenvoudige reiniging met vetopvangschaal - alu-beschermfolies optioneel verkrijgbaar
- Krachtige elektrische grill met temperaturen tot 300°C
- 2 kW verwarmingsspiraal met 7 warmtestanden
- Gelijkmatige warmteverdeling dankzij warmtereflector onder het grillrooster
- Ideaal voor het balkon of op vakantie - geen rookoverlast
- Grilloppervlak Ø 42 cm met porselein-geëmailleerd stalen grillrooster
- In elkaar te steken driepoot voor een werkhoogte van 73 cm
- Eenvoudige reiniging met vetopvangschaal - aluminium beschermfolies voor de warmtereflector optioneel verkrijgbaar
- Incl. steunring voor het plaatsen van een grillplaat, Gourmet-set, pizzasteen of wok
- Stekker voor Zwitserland
De krachtige elektrische Kettlebarbecue biedt bijzonder hoge grilltemperaturen tot 300°C en is daarmee net zo flexibel en functioneel als zijn gasgestookte tegenhangers! De bijzonder rookarme werking maakt hem tot de perfecte balkon- of campinggrill en ook tot de ideale mobiele keuken voor op vakantie. Dankzij de geïntegreerde warmtereflector bereikt de Chelsea 420 E een bijzonder gelijkmatige warmteverdeling en kan hij met 7 warmtestanden individueel worden ingesteld. De gaarruimte is uitgerust met een Ø 42 cm porselein-geëmailleerd grillrooster en biedt daarmee voldoende ruimte voor vele culinaire hoogtepunten van braadworst, steaks, groenten en burgers tot vis, gratins en pizza en zelfs sappige braadstukken en kip. Voor nog meer variatie kan met behulp van de steunring (meegeleverd) extra accessoires zoals bijv. een grillplaat, de Gourmet-set, pizzasteen of de wok perfect boven de hitte worden geplaatst. De elektrische grill wordt bediend via een stekker van type J.
Technische gegevens
| Anzahl Hauptbrenner | 1 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 2 kW |
| Blazing Zone Infrarotbrenner | nein |
| Cooking Zone Seitenkocher | nein |
| Heckbrenner | nein |
| Gesamtleistung | 2 kW |
| Durchmesser Grillfläche | 39,5 cm |
|---|---|
| Breite der Grillfläche | 42 cm |
| Tiefe der Grillfläche | 39,5 cm |
| Grillrostfläche | 1225 cm² |
| Material Grillrost | Stahl porzellanemailliert |
| Gästeanzahl | 4-6 |
| Breite Verpackung | 48,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 13,03 kg |
| Höhe Verpackung | 29 cm |
| Tiefe Verpackung | 58 cm |
| Breite | 67 cm |
| Höhe | 94 cm |
| Tiefe | 64 cm |
| Arbeitshöhe | 73 cm |
| Produktgewicht | 11,7 kg |
| Bauform | Kugel |
|---|---|
| Typ | Elektrogrill |
| Drehregler Beleuchtung | nein |
| Steckdose erforderlich | ja |
| Deckel doppelwandig | nein |
| Deckelthermometer | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |
| Anzahl Hauptbrenner | 1 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 2 kW |
| Blazing Zone Infrarotbrenner | nein |
| Cooking Zone Seitenkocher | nein |
| Heckbrenner | nein |
| Gesamtleistung | 2 kW |
| Durchmesser Grillfläche | 39,5 cm |
|---|---|
| Breite der Grillfläche | 42 cm |
| Tiefe der Grillfläche | 39,5 cm |
| Grillrostfläche | 1225 cm² |
| Material Grillrost | Stahl porzellanemailliert |
| Gästeanzahl | 4-6 |
| Breite Verpackung | 48,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 13,03 kg |
| Höhe Verpackung | 29 cm |
| Tiefe Verpackung | 58 cm |
| Breite | 67 cm |
| Höhe | 94 cm |
| Tiefe | 64 cm |
| Arbeitshöhe | 73 cm |
| Produktgewicht | 11,7 kg |
| Bauform | Kugel |
|---|---|
| Typ | Elektrogrill |
| Drehregler Beleuchtung | nein |
| Steckdose erforderlich | ja |
| Deckel doppelwandig | nein |
| Deckelthermometer | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |

