Outdoorchef slang en regelaar 30 mbar
Outdoorchef
CHF 34,90
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
14.911.39
Voor het aansluiten van 30 mbar barbecues op een gasfles
Met 30 mbar drukregelaar voor Zwitserse gasflessen
Outdoorchef slang en regelaar 30 mbar
- Gas-aansluitset voor Gas Kettles CH
- Met 30 mbar gasdrukregelaar en gasslang
- Voor Zwitserse gasflessen
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 21 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,33 kg |
| Höhe Verpackung | 5 cm |
| Tiefe Verpackung | 30 cm |
| Breite | 9,9 cm |
| Höhe | 4,3 cm |
| Tiefe | 6,5 cm |
| Produktgewicht | 0,33 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
| Art | Verbrauchsmaterial |
|---|
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 21 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,33 kg |
| Höhe Verpackung | 5 cm |
| Tiefe Verpackung | 30 cm |
| Breite | 9,9 cm |
| Höhe | 4,3 cm |
| Tiefe | 6,5 cm |
| Produktgewicht | 0,33 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
| Art | Verbrauchsmaterial |
|---|
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
