Outdoorchef Ambri 480 G EVO PLUS
CHF 499,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Indirect en direct grillen (tot 500°C) op de Kettlebarbecue - eenvoudig en ongecompliceerd
Temperatuurbereik van 180°C - 340°C voor bijzonder veel bereidingswijzen
100% geen vetbranden dankzij gepatenteerd trechtersysteem
Met Alu-spuitgietscharnier voor comfortabel openen en sluiten van het deksel
Voorplank en onderwagen met opbergvlak
- Bijzonder veelzijdige gas-Kettlebarbecue met praktisch, mobiel onderstel
- Geschikt voor alle bereidingsmethoden - maximale flexibiliteit bij indirect en direct grillen
- Temperatuurbereik van 180°C -340°C voor zacht garen, heet aanbraden en stoven, bakken en braden bij hoge temperaturen
- Ringbrander van roestvrij staal met elektronische meervoudige ontsteking en Gas Safety System
- Gepatenteerd trechtersysteem voor direct en indirect grillen over het volledige oppervlak - voorkomt vetbranden
- Hoogwaardige en massieve, porselein-geëmailleerde ketel met soepel lopend 135° dekselscharnier van duurzaam aluminium spuitgietwerk
- Grillrooster van geëmailleerd staal Ø 45 cm
- Eenvoudige en snelle reiniging van de volledige ketel dankzij volledig uitneembare trechters en vetopvangschaal onder de ketel
De veelzijdige gas-Kettlebarbecue is uitgerust met een praktisch, mobiel onderstel en is geschikt voor alle bereidingsmethoden. Met een temperatuurbereik van 180°C - 340°C zorgt hij zowel bij indirect als direct grillen voor perfecte resultaten met minimale inspanning. Bijzonder aan de uitrusting is het gepatenteerde trechtersysteem, dat niet alleen indirect grillen over het volledige grilloppervlak mogelijk maakt, maar ook 100°% vetbranden voorkomt. Gaar bijvoorbeeld een sappige kip of bereid heerlijke spareribs bij bijzonder gelijkmatige temperaturen. Ook het heet aanbraden tot 500°C is probleemloos mogelijk. De ketel is uitgerust met een ringbrander van roestvrij staal en biedt dankzij een elektrische ontsteking een comfortabele ontsteking van de barbecue. Het grilloppervlak is uitgerust met een geëmailleerd stalen rooster met een diameter van 45 cm en biedt daarmee voldoende ruimte voor een groot aantal grillspecialiteiten.
Technische gegevens
| Anzahl Hauptbrenner | 1 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 5,8 kW |
| Material Hauptbrenner | Edelstahl |
| Blazing Zone Infrarotbrenner | nein |
| Cooking Zone Seitenkocher | nein |
| Heckbrenner | nein |
| Gesamtleistung | 5,8 kW |
| Gasverbrauch max. | 420 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Durchmesser Grillfläche | 45 cm |
|---|---|
| Breite der Grillfläche | 45 cm |
| Tiefe der Grillfläche | 45 cm |
| Grillrostfläche | 1590 cm² |
| Material Grillrost | Stahl porzellanemailliert |
| Gästeanzahl | 6-10 |
| Breite Verpackung | 78 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 27,8 kg |
| Höhe Verpackung | 42,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 57 cm |
| Breite | 57 cm |
| Höhe | 100 cm |
| Tiefe | 83 cm |
| Arbeitshöhe | 87,5 cm |
| Produktgewicht | 22,7 kg |
| Bauform | Kugel |
|---|---|
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | One touch ignition / Elektrozündung |
| Drehregler Beleuchtung | nein |
| Steckdose erforderlich | nein |
| Deckel doppelwandig | nein |
| Deckelthermometer | ja |
| Integrierter Besteckhalter | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Gasflasche im Unterschrank | 8 kg |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | kein Flammschutz, da unter Trichter |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |
| Anzahl Hauptbrenner | 1 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 5,8 kW |
| Material Hauptbrenner | Edelstahl |
| Blazing Zone Infrarotbrenner | nein |
| Cooking Zone Seitenkocher | nein |
| Heckbrenner | nein |
| Gesamtleistung | 5,8 kW |
| Gasverbrauch max. | 420 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Durchmesser Grillfläche | 45 cm |
|---|---|
| Breite der Grillfläche | 45 cm |
| Tiefe der Grillfläche | 45 cm |
| Grillrostfläche | 1590 cm² |
| Material Grillrost | Stahl porzellanemailliert |
| Gästeanzahl | 6-10 |
| Breite Verpackung | 78 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 27,8 kg |
| Höhe Verpackung | 42,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 57 cm |
| Breite | 57 cm |
| Höhe | 100 cm |
| Tiefe | 83 cm |
| Arbeitshöhe | 87,5 cm |
| Produktgewicht | 22,7 kg |
| Bauform | Kugel |
|---|---|
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | One touch ignition / Elektrozündung |
| Drehregler Beleuchtung | nein |
| Steckdose erforderlich | nein |
| Deckel doppelwandig | nein |
| Deckelthermometer | ja |
| Integrierter Besteckhalter | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Gasflasche im Unterschrank | 8 kg |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | kein Flammschutz, da unter Trichter |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |


