Outdoorchef AUSTRALIA EVO 335 30 mbar
CHF 799,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
3 roestvrijstalen branders en massieve gietijzeren roosters voor direct en indirect grillen
Blazing Zone 800°C infraroodbrander met in hoogte verstelbaar roestvrijstalen rooster
Dubbelwandige deksel met kijkvenster - voor eenvoudige controle van het grillgerecht
Vetopvangbak van roestvrij staal - naar achteren uittrekbaar
Warmhoudrooster van roestvrij staal - ruimte om warm te houden en voor behoedzaam garen
- Krachtige barbecue met doordachte functies
- 3 roestvrijstalen branders (elk 3,5 kW) en massieve vlambeschermplaten 1,3 mm
- Blazing Zone 800°C infraroodbrander in de zijplank - met 3-voudig in hoogte verstelbaar grillrooster
- Dubbelwandig deksel met kijkvenster voor controle van het grillgerecht
- Gietijzeren roosters 3-delig 60 x 41,5 cm (11 mm) voor geweldige grillstrepen en perfecte warmteverdeling
- Warmhoudroosters van roestvrij staal voor behoedzaam garen en warmhouden
- Vetopvangbak van roestvrij staal - naar achteren uittrekbaar
- Gevoerde kastdeuren voor premium gevoel bij openen en sluiten
- 30 mbar sproeiers
De Australia EVO 335 is uitgerust met 3 roestvrijstalen branders (elk 3,5 kW) en zorgt met een massief 3-delig gietijzeren rooster voor bijzonder hoge grilltemperaturen. Geniet met het grote grilloppervlak (60 x 41,5 cm) van alle bereidingsmogelijkheden bij direct en indirect grillen. Kijk heel comfortabel toe hoe de lekkernijen op het grillrooster garen, doordat u het grilloppervlak eenvoudig via het in de deksel geïntegreerde kijkvenster met dekselthermometer kunt observeren. Zo wordt warmteverlies voorkomen en kan het grillgerecht gelijkmatig zonder onderbreking garen. Wie nog meer hitte nodig heeft, grilt met de in de zijplank geïntegreerde Blazing Zone op maar liefst 800°C en creëert niet alleen perfecte roostaroma’s, maar ook de ideale gaarheid voor steaks en vlees. De uitrusting wordt afgerond met een functioneel warmhoudrooster van roestvrij staal, een naar achteren uittrekbare vetopvangbak van roestvrij staal en gevoerde kastdeuren voor een premium gevoel bij openen en sluiten.
Technische gegevens
| Anzahl Hauptbrenner | 3 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 10,5 kW |
| Material Hauptbrenner | Edelstahl |
| Blazing Zone Infrarotbrenner | ja |
| Leistung Blazing Zone | 4 kW |
| Cooking Zone Seitenkocher | ja |
| Heckbrenner | nein |
| Gesamtleistung | 14,5 kW |
| Gasverbrauch max. | 1055 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Breite der Grillfläche | 60 cm |
|---|---|
| Tiefe der Grillfläche | 41,5 cm |
| Grillrostfläche | 2490 cm² |
| Material Grillrost | Gusseisen |
| Gästeanzahl | 12 |
| Breite Verpackung | 73,5 cm, 103 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 53 kg |
| Höhe Verpackung | 52 cm |
| Breite | 125 cm |
| Höhe | 115 cm |
| Tiefe | 54 cm |
| Arbeitshöhe | 89 cm |
| Produktgewicht | 42,8 kg |
| Fettauffangwanne entnehmbar | hinten |
|---|---|
| Bauform | Station |
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | Piezo |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Steckdose erforderlich | nein |
| Deckel doppelwandig | ja |
| Deckelthermometer | ja |
| Integrierter Besteckhalter | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Gasflasche im Unterschrank | 11 kg |
| Farbe | Edelstahl, Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | Edelstahl |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |
| Zündung Blazing Zone | One touch ignition / Elektrozündung |
|---|
| Anzahl Hauptbrenner | 3 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 10,5 kW |
| Material Hauptbrenner | Edelstahl |
| Blazing Zone Infrarotbrenner | ja |
| Leistung Blazing Zone | 4 kW |
| Cooking Zone Seitenkocher | ja |
| Heckbrenner | nein |
| Gesamtleistung | 14,5 kW |
| Gasverbrauch max. | 1055 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Breite der Grillfläche | 60 cm |
|---|---|
| Tiefe der Grillfläche | 41,5 cm |
| Grillrostfläche | 2490 cm² |
| Material Grillrost | Gusseisen |
| Gästeanzahl | 12 |
| Breite Verpackung | 73,5 cm, 103 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 53 kg |
| Höhe Verpackung | 52 cm |
| Breite | 125 cm |
| Höhe | 115 cm |
| Tiefe | 54 cm |
| Arbeitshöhe | 89 cm |
| Produktgewicht | 42,8 kg |
| Fettauffangwanne entnehmbar | hinten |
|---|---|
| Bauform | Station |
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | Piezo |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Steckdose erforderlich | nein |
| Deckel doppelwandig | ja |
| Deckelthermometer | ja |
| Integrierter Besteckhalter | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Gasflasche im Unterschrank | 11 kg |
| Farbe | Edelstahl, Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | Edelstahl |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |
| Zündung Blazing Zone | One touch ignition / Elektrozündung |
|---|
