Outdoorchef AUSTRALIA EVO 535 30 mbar
CHF 999,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
5 roestvrijstalen branders en massieve gietijzeren roosters voor direct en indirect grillen
Blazing Zone 800°C infraroodbrander met in hoogte verstelbaar roestvrijstalen rooster
Infrarood-achterbrander (4 kW) voor heerlijke rotisseriegerechten
Dubbelwandige deksel met kijkvenster - voor eenvoudige controle van het grillgerecht
Vetopvangbak van roestvrij staal - naar achteren uitschuifbaar
- Krachtige barbecue met doordachte functies
- 5 roestvrijstalen branders (elk 3 kW) en massieve vlambeschermplaten 1,3 mm
- Blazing Zone 800°C infraroodbrander in de zijplank - met 3-voudig in hoogte verstelbaar grillrooster
- Dubbelwandig deksel met kijkvenster voor controle van het grillgerecht
- Gietijzeren roosters 3-dlg. 73,5 x 41,5 cm (11 mm) voor mooie grillstrepen en perfecte warmteverdeling
- Warmhoudroosters van roestvrij staal voor behoedzaam garen en warmhouden
- Vetopvangbak van roestvrij staal - naar achteren uitschuifbaar
- Gevoerde kastdeuren voor premium gevoel bij openen en sluiten
- 30 mbar sproeiers
De Australia EVO 535 is uitgerust met 5 roestvrijstalen branders (elk 3 kW) en zorgt met een massief 3-dlg. gietrooster voor bijzonder hoge grilltemperaturen. Geniet met het grote grilloppervlak (73,5 x 41,5 cm) van alle bereidingsmogelijkheden bij direct en indirect grillen. Bekijk eenvoudig de lekkernijen comfortabel op het grillrooster garen, doordat u het grilloppervlak eenvoudig door de in de deksel geïntegreerde kijkruit met dekselthermometer kunt observeren. Zo wordt warmteverlies voorkomen en kan het grillgerecht gelijkmatig zonder onderbreking garen. Wie nog meer hitte nodig heeft, grilt met de in de zijplank geïntegreerde Blazing Zone bij maar liefst 800°C en creëert niet alleen perfecte roostaroma's, maar ook de ideale gaarheid voor steaks en vlees. Tot de volledige uitrusting van de barbecue behoort ook een krachtige infrarood-achterbrander (4kW), waarmee heerlijke rotisseriegerechten moeiteloos kunnen worden bereid (rotisserie-set optioneel verkrijgbaar). Afgerond wordt de uitrusting met een functioneel warmhoudrooster van roestvrij staal, een naar achteren uitschuifbare vetopvangbak van roestvrij staal en gevoerde kastdeuren voor een premium gevoel bij openen en sluiten.
Technische gegevens
| Anzahl Hauptbrenner | 5 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 15 kW |
| Material Hauptbrenner | Edelstahl |
| Blazing Zone Infrarotbrenner | ja |
| Leistung Blazing Zone | 4 kW |
| Cooking Zone Seitenkocher | ja |
| Heckbrenner | nein |
| Leistung Heckbrenner | 3,2 kW |
| Gesamtleistung | 22,2 kW |
| Gasverbrauch max. | 1616 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Breite der Grillfläche | 73,5 cm |
|---|---|
| Tiefe der Grillfläche | 41,5 cm |
| Grillrostfläche | 3057 cm² |
| Material Grillrost | Gusseisen |
| Gästeanzahl | 15 |
| Breite Verpackung | 114 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 63 kg |
| Höhe Verpackung | 52 cm |
| Tiefe Verpackung | 73,5 cm |
| Breite | 136 cm |
| Höhe | 115 cm |
| Tiefe | 54 cm |
| Arbeitshöhe | 89 cm |
| Produktgewicht | 48,8 kg |
| Fettauffangwanne entnehmbar | hinten |
|---|---|
| Bauform | Station |
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | Piezo |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Steckdose erforderlich | nein |
| Deckel doppelwandig | ja |
| Deckelthermometer | ja |
| Integrierter Besteckhalter | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Gasflasche im Unterschrank | 11 kg |
| Farbe | Edelstahl, Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | Edelstahl |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |
| Zündung Blazing Zone | One touch ignition / Elektrozündung |
|---|
| Anzahl Hauptbrenner | 5 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 15 kW |
| Material Hauptbrenner | Edelstahl |
| Blazing Zone Infrarotbrenner | ja |
| Leistung Blazing Zone | 4 kW |
| Cooking Zone Seitenkocher | ja |
| Heckbrenner | nein |
| Leistung Heckbrenner | 3,2 kW |
| Gesamtleistung | 22,2 kW |
| Gasverbrauch max. | 1616 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Breite der Grillfläche | 73,5 cm |
|---|---|
| Tiefe der Grillfläche | 41,5 cm |
| Grillrostfläche | 3057 cm² |
| Material Grillrost | Gusseisen |
| Gästeanzahl | 15 |
| Breite Verpackung | 114 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 63 kg |
| Höhe Verpackung | 52 cm |
| Tiefe Verpackung | 73,5 cm |
| Breite | 136 cm |
| Höhe | 115 cm |
| Tiefe | 54 cm |
| Arbeitshöhe | 89 cm |
| Produktgewicht | 48,8 kg |
| Fettauffangwanne entnehmbar | hinten |
|---|---|
| Bauform | Station |
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | Piezo |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Steckdose erforderlich | nein |
| Deckel doppelwandig | ja |
| Deckelthermometer | ja |
| Integrierter Besteckhalter | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Gasflasche im Unterschrank | 11 kg |
| Farbe | Edelstahl, Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | Edelstahl |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |
| Zündung Blazing Zone | One touch ignition / Elektrozündung |
|---|

