Outdoorchef inbouwgrill Arosa 570 G H
Outdoorchef
CHF 999,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.128.84
Eerste Kettlebarbecue voor integratie in elke individuele Buitenkeuken
Naadloos temperatuurbereik van 80°C - 360°C met 2 afzonderlijk regelbare ringbranders
Indirect grillen over het gehele grilloppervlak mogelijk, direct grillen tot 500°C
Geen vetbranden door gepatenteerd trechtersysteem
Dekselscharnier in 135°-hoek voor comfortabel openen
Outdoorchef inbouwgrill Arosa 570 G H
- Eerste volledig integreerbare inbouw-Kettlebarbecue voor individuele Buitenkeukens
- Geschikt voor alle bereidingsmethode, maximale flexibiliteit bij indirect en direct grillen
- Gourmet Burner Technologie (GBT) voor een naadloos temperatuurbereik van 80°C -360°C voor Low & Slow BBQ, zacht garen, scherp aanbraden en stoven, bakken en braden op hoge temperaturen
- 2 afzonderlijk regelbare ringbranders van roestvrij staal met elektronische meervoudige ontsteking en Gas Safety System
- Gepatenteerd trechtersysteem voor direct grillen en indirect grillen over het gehele oppervlak voorkomt vetbranden
- Hoogwaardige en massieve porselein-geëmailleerde kettle met soepele 135° dekselscharnier van duurzaam aluminiumgietwerk
- Eenvoudige en snelle reiniging van de volledige kettle door volledig uitneembare trechters en vetopvangschaal onder de kettle
Technische gegevens
Leistung und Brenner
| Anzahl Hauptbrenner | 2 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 9,5 kW |
| Material Hauptbrenner | Edelstahl |
| Blazing Zone Infrarotbrenner | nein |
| Cooking Zone Seitenkocher | nein |
| Heckbrenner | nein |
| Gesamtleistung | 9,5 kW |
| Gasverbrauch max. | 686 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
Grillfläche und Roste
| Durchmesser Grillfläche | 54 cm |
|---|---|
| Breite der Grillfläche | 54 cm |
| Tiefe der Grillfläche | 54 cm |
| Grillrostfläche | 2290 cm² |
| Material Grillrost | Stahl porzellanemailliert |
| Gästeanzahl | 8-12 |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 87 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 47 kg |
| Höhe Verpackung | 56 cm |
| Tiefe Verpackung | 84 cm |
| Breite | 79,5 cm |
| Höhe | 50,7 cm |
| Tiefe | 76,6 cm |
| Produktgewicht | 30,5 kg |
Details / Merkmale
| Fettauffangwanne entnehmbar | vorne |
|---|---|
| Bauform | Einbaugrill, Kugel |
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | One touch ignition / Elektrozündung |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Steckdose erforderlich | nein |
| Deckel doppelwandig | nein |
| Deckelthermometer | ja |
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Aluminium |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | kein Flammschutz, da unter Trichter |
Leistung und Brenner
| Anzahl Hauptbrenner | 2 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 9,5 kW |
| Material Hauptbrenner | Edelstahl |
| Blazing Zone Infrarotbrenner | nein |
| Cooking Zone Seitenkocher | nein |
| Heckbrenner | nein |
| Gesamtleistung | 9,5 kW |
| Gasverbrauch max. | 686 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
Grillfläche und Roste
| Durchmesser Grillfläche | 54 cm |
|---|---|
| Breite der Grillfläche | 54 cm |
| Tiefe der Grillfläche | 54 cm |
| Grillrostfläche | 2290 cm² |
| Material Grillrost | Stahl porzellanemailliert |
| Gästeanzahl | 8-12 |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 87 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 47 kg |
| Höhe Verpackung | 56 cm |
| Tiefe Verpackung | 84 cm |
| Breite | 79,5 cm |
| Höhe | 50,7 cm |
| Tiefe | 76,6 cm |
| Produktgewicht | 30,5 kg |
Details / Merkmale
| Fettauffangwanne entnehmbar | vorne |
|---|---|
| Bauform | Einbaugrill, Kugel |
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | One touch ignition / Elektrozündung |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Steckdose erforderlich | nein |
| Deckel doppelwandig | nein |
| Deckelthermometer | ja |
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Aluminium |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | kein Flammschutz, da unter Trichter |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
