Outdoorchef plintpaneel voor Heat barbecue zijkant (1 st.)
CHF 29,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Bekleedt de zijafsluiting van de sokkel van de HEAT keukenopstelling
Geschikt voor grillmodules HEAT X-415 RB en HEAT X-515 RB
Beschermt tegen vuil en vocht
Voor een uniforme, gesloten uitstraling van de keukenopstelling
- Paneel voor een nette zijafsluiting van de HEAT-modules naar de vloer
- Uniforme uitstraling van de keukenopstelling en bescherming tegen vuil onder de module
- Hoogwaardige afwerking van roestvrij staal, met slijtvaste poedercoating voor maximale duurzaamheid
- Compatibel met inbouwstation HEAT X-415 RB en X-515 RB
Sluit met de plintpaneel de open zijkanten van uw HEAT Buitenkeukenopstelling af en krijg een gesloten uitstraling "als uit één stuk". Dankzij de gesloten sokkel kan er bovendien geen vuil onder de keuken komen. De plintpaneel is compatibel met een HEAT inbouwstation (415, 515) dat aan het einde/begin van een keukenopstelling wordt opgebouwd. Voor een bijzonder lange levensduur is de plintpaneel gemaakt van roestvrij staal met een slijtvaste poedercoating.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 50 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,4 kg |
| Höhe Verpackung | 3,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 8,5 cm |
| Breite | 47,8 cm |
| Höhe | 7,5 cm, 7,7 cm |
| Tiefe | 4,8 cm |
| Produktgewicht | 0,6 kg |
| Typ | Küche |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Edelstahl pulverbeschichtet |
| Breite Verpackung | 50 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,4 kg |
| Höhe Verpackung | 3,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 8,5 cm |
| Breite | 47,8 cm |
| Höhe | 7,5 cm, 7,7 cm |
| Tiefe | 4,8 cm |
| Produktgewicht | 0,6 kg |
| Typ | Küche |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Edelstahl pulverbeschichtet |
