Outdoorchef plintafdekking voor HEAT kastmodule achterkant
Outdoorchef
CHF 29,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.213.20
Bekleedt de plint aan de achterkant van de HEAT-keukenopstelling
Voor kastmodules met dubbele deur + lades, 3 lades
Beschermt tegen vuil en vocht
Voor een uniforme, gesloten uitstraling van de keukenopstelling
Outdoorchef plintafdekking voor HEAT kastmodule achterkant
- Afdekking voor een nette zijafsluiting van de HEAT-modules naar de vloer
- Uniforme uitstraling van de keukenopstelling en bescherming tegen vuil onder de module
- Hoogwaardige vervaardiging van roestvrij staal, met slijtvaste poedercoating voor maximale duurzaamheid
- Compatibel met kast HEAT
De plintafdekking voor de HEAT Buitenkeuken zorgt voor een nette afsluiting van de modules naar de vloer. De gesloten uitstraling oogt elegant en beschermt tegen vuil en vocht onder de Buitenkeuken. De afdekking van roestvrij staal is dankzij de slijtvaste poedercoating bijzonder duurzaam en is compatibel met het kastmodule van de HEAT Buitenkeuken.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 85 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,62 kg |
| Höhe Verpackung | 3,8 cm |
| Tiefe Verpackung | 11,9 cm |
| Breite | 79,6 cm |
| Höhe | 7,5 cm, 7,7 cm |
| Tiefe | 0,8 cm, 8 cm |
| Produktgewicht | 0,41 kg, 0,42 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Edelstahl pulverbeschichtet |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 85 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,62 kg |
| Höhe Verpackung | 3,8 cm |
| Tiefe Verpackung | 11,9 cm |
| Breite | 79,6 cm |
| Höhe | 7,5 cm, 7,7 cm |
| Tiefe | 0,8 cm, 8 cm |
| Produktgewicht | 0,41 kg, 0,42 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Edelstahl pulverbeschichtet |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
