Outdoorchef achterwand voor HEAT grillmodule X-515
Outdoorchef
CHF 169,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.213.23
Voor het vrijstaand plaatsen van de grillmodule HEAT X-515
Gesloten uitstraling van de achterzijde van de grillmodule
Duurzaam roestvrij staal met poedercoating
Outdoorchef achterwand voor HEAT grillmodule X-515
- Achterpaneel voor HEAT inbouwstation bij vrijstaande opstelling
- Compatibel met inbouwstation HEAT X-515 RB
- Hoogwaardige vervaardiging van staal, met slijtvaste poedercoating voor maximale duurzaamheid
De achterwand is compatibel met de grillmodule HEAT X-515 en zorgt voor een uniforme uitstraling aan de achterzijde bij een vrijstaande opstelling van de Buitenkeuken. Het paneel voor de achterzijde van de grillmodule is vervaardigd uit duurzaam roestvrij staal met een slijtvaste poedercoating.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 106 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 12,3 kg |
| Höhe Verpackung | 14 cm |
| Tiefe Verpackung | 47 cm |
| Breite | 101 cm |
| Höhe | 91,7 cm |
| Tiefe | 15,1 cm |
| Produktgewicht | 8,9 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Stahl pulverbeschichtet |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 106 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 12,3 kg |
| Höhe Verpackung | 14 cm |
| Tiefe Verpackung | 47 cm |
| Breite | 101 cm |
| Höhe | 91,7 cm |
| Tiefe | 15,1 cm |
| Produktgewicht | 8,9 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Stahl pulverbeschichtet |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
