Outdoorchef sokkelplint voor HEAT grillmodule X-515
Outdoorchef
CHF 39,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.213.34
Bekleedt de voorzijde van de sokkel van de HEAT keukenlijn
Voor grillmodule HEAT X-515
Beschermt tegen vuil en vocht
Voor een uniforme, gesloten uitstraling van de keukenlijn
Outdoorchef sokkelplint voor HEAT grillmodule X-515
- Plint voor een nette zijafsluiting van de HEAT-modules naar de vloer
- Uniforme uitstraling van de keukenlijn en bescherming tegen vuil onder de module
- Hoogwaardige productie van roestvrij staal, met slijtvaste poedercoating voor maximale duurzaamheid
- Compatibel met inbouwstation HEAT en 515 RB
Sluit met de sokkelplint de open zijkanten van uw HEAT Buitenkeukenlijn en verkrijg een gesloten uitstraling "als uit één stuk". Door de gesloten sokkel kan bovendien geen vuil onder de keuken komen. De sokkelplint is compatibel met de voorzijde van het grillmodule HEAT X-515 RB.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 101 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1 kg |
| Höhe Verpackung | 9 cm |
| Tiefe Verpackung | 7 cm |
| Breite | 101 cm |
| Höhe | 7,5 cm, 7,7 cm |
| Tiefe | 4,8 cm |
| Produktgewicht | 0,58 kg, 0,73 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Stahl pulverbeschichtet |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 101 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1 kg |
| Höhe Verpackung | 9 cm |
| Tiefe Verpackung | 7 cm |
| Breite | 101 cm |
| Höhe | 7,5 cm, 7,7 cm |
| Tiefe | 4,8 cm |
| Produktgewicht | 0,58 kg, 0,73 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Stahl pulverbeschichtet |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
