Outdoorchef gietijzeren grillplaat voor Heat gasgrills
CHF 49,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Hoge hitte voor perfecte grillstrepen
Ideaal voor burgers, vis, groenten, steaks, zeevruchten
Voor ontbijt van de grill en alles wat door het rooster zou vallen
Gelijkmatige warmteverdeling
Vetafvoeropening
- Massieve grillplaat van gietijzer voor een bijzonder gelijkmatige warmteverdeling
- Uitstekende warmteopslag voor intens aanbraden en geweldige roostaroma’s
- Met glad en geribbeld grilloppervlak - omkeerbaar
- Ideaal voor hamburgers, steaks, groenten, vis, zeevruchten, pannenkoeken of ontbijt van de grill met spiegelei en spek
- Met vetafvoeropening
De massieve grillplaat van gietijzer zorgt voor een bijzonder gelijkmatige warmteverdeling en geeft vlees, steaks, hamburgers, vis en groenten perfecte roostaroma’s. De gietijzeren plaat met glad en geribbeld grilloppervlak is universeel inzetbaar en geschikt voor alles wat in de pan kan worden bereid of normaal door het rooster zou vallen. Bereid bijvoorbeeld het ontbijt met eieren, bacon of pannenkoeken direct op de grill of bak zeevruchten, groenten en klein stukken voedsel aan. Voor overtollige vloeistoffen heeft de grillplaat een vetafvoeropening.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 20 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 3,8 kg |
| Höhe Verpackung | 1,4 cm |
| Tiefe Verpackung | 44 cm |
| Breite | 19,5 cm |
| Höhe | 1,2 cm |
| Tiefe | 43,5 cm |
| Produktgewicht | 3,65 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillplatten |
|---|---|
| Material | Gusseisen porzellanemailliert |
| Breite Verpackung | 20 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 3,8 kg |
| Höhe Verpackung | 1,4 cm |
| Tiefe Verpackung | 44 cm |
| Breite | 19,5 cm |
| Höhe | 1,2 cm |
| Tiefe | 43,5 cm |
| Produktgewicht | 3,65 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Grillplatten |
|---|---|
| Material | Gusseisen porzellanemailliert |
