Outdoorchef roestvrijstalen grillrooster voor HEAT gasgrills
Outdoorchef
CHF 49,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.213.06
Eenvoudige reiniging en geen onderhoud nodig
Reiniging in de vaatwasser mogelijk
Massief en bijzonder duurzaam
Outdoorchef roestvrijstalen grillrooster voor HEAT gasgrills
- Hoogwaardig roestvrijstalen rooster met massieve 8mm grillroosterstaven
- Geschikt voor HEAT-gasgrills
- Perfecte hitteeigenschappen voor optimale grillstrepen
- Duurzaam en bijzonder onderhoudsvriendelijk - vaatwasserbestendig
Het massieve roestvrijstalen rooster biedt 8 mm grillroosterstaven en past in alle HEAT-gasgrills. Dankzij de onderhoudsvriendelijke eigenschappen is het niet alleen bijzonder duurzaam, maar kan het ook direct in de vaatwasser worden gereinigd. Het roestvrijstalen rooster vervangt een gietijzeren rooster in de HEAT gasgrill.
Technische gegevens
Grillfläche und Roste
| Material Grillrost | Edelstahl |
|---|
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 19,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,7 kg |
| Höhe Verpackung | 1,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 43,7 cm |
| Breite | 19,5 cm |
| Höhe | 1,5 cm |
| Tiefe | 43,7 cm |
| Produktgewicht | 1,7 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Grillroste |
|---|---|
| Material | Edelstahl |
Grillfläche und Roste
| Material Grillrost | Edelstahl |
|---|
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 19,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,7 kg |
| Höhe Verpackung | 1,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 43,7 cm |
| Breite | 19,5 cm |
| Höhe | 1,5 cm |
| Tiefe | 43,7 cm |
| Produktgewicht | 1,7 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Grillroste |
|---|---|
| Material | Edelstahl |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.

