Outdoorchef afdekhoes voor Heat barbecue C-335
Outdoorchef
CHF 99,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.221.75
Optimale bescherming tegen weersinvloeden en vocht
Perfect passend ontwerp voor barbecue HEAT C-335
Waterafstotend en ademend materiaal met UV-bescherming tegen verkleuring
Eenvoudig aanbrengen en bevestigen met trekkoord
Outdoorchef afdekhoes voor Heat barbecue C-335
- Beschermt de barbecue tegen alle weersomstandigheden, vocht, vervuiling, sneeuw, bladeren en pollen
- Geschikt voor HEAT barbecue C-335
- Voor een hogere duurzaamheid en langere levensduur van de barbecue
- Gemaakt van slijtvast, waterafstotend, ademend polyesterweefsel
- Met UV-bescherming en PU-coating
- Stevige bevestiging dankzij het trekkoord om de hoes vast te zetten
Bescherm uw HEAT C-335 gasbarbecue tegen weersinvloeden, vocht en vervuiling en verhoog daarmee effectief de levensduur van uw barbecue. Het bijzonder slijtvaste en waterafstotende weefselmateriaal biedt optimale bescherming tegen regen, sneeuw, bladeren, pollen en UV-straling en blijft dankzij het trekkoord stevig op de barbecue zitten.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 29,4 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,4 kg |
| Höhe Verpackung | 9,6 cm |
| Tiefe Verpackung | 23 cm |
| Breite | 140 cm |
| Höhe | 119 cm |
| Tiefe | 64 cm |
| Produktgewicht | 1,024 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 29,4 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,4 kg |
| Höhe Verpackung | 9,6 cm |
| Tiefe Verpackung | 23 cm |
| Breite | 140 cm |
| Höhe | 119 cm |
| Tiefe | 64 cm |
| Produktgewicht | 1,024 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
