Outdoorchef afdekhoes voor inbouwbarbecue Heat X-415
Outdoorchef
CHF 69,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.221.76
Optimale bescherming tegen weersinvloeden en vocht
Perfect passend ontwerp voor inbouwbarbecue HEAT 415
Waterafstotend en ademend materiaal met UV-bescherming en bescherming tegen verkleuring
Stevige grip door geïntegreerd elastiek
Outdoorchef afdekhoes voor inbouwbarbecue Heat X-415
- Beschermt de inbouwbarbecue tegen alle weersomstandigheden, vocht, vervuiling, sneeuw, bladeren en pollen
- Geschikt voor HEAT inbouwbarbecue X-415
- Voor een hogere duurzaamheid en langere levensduur van de inbouwbarbecue
- Van slijtvast, waterafstotend, ademend polyesterweefsel
- Met UV-bescherming en PU-coating
- Stevige grip en eenvoudig aan te brengen dankzij elastiek
Bescherm uw HEAT 415 inbouwbarbecue tegen weersinvloeden, vocht en vervuiling en verhoog daarmee effectief de levensduur van uw gasbarbecue. Het bijzonder slijtvaste en waterafstotende weefselmateriaal biedt optimale bescherming tegen regen, sneeuw, bladeren, pollen en UV-straling en blijft dankzij het elastiek stevig op de barbecue zitten.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,4 kg |
| Höhe Verpackung | 6,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 20 cm |
| Breite | 89,5 cm |
| Höhe | 46,5 cm |
| Tiefe | 65,2 cm |
| Produktgewicht | 0,315 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,4 kg |
| Höhe Verpackung | 6,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 20 cm |
| Breite | 89,5 cm |
| Höhe | 46,5 cm |
| Tiefe | 65,2 cm |
| Produktgewicht | 0,315 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
