Outdoorchef afdekhoes voor inbouwgrill Heat X-515
Outdoorchef
CHF 79,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.221.77
Optimale bescherming tegen weersinvloeden en vocht
Perfect passend ontwerp voor inbouwgrill HEAT 515
Waterafstotend en ademend materiaal met UV-bescherming en bescherming tegen verkleuring
Stevige grip door geïntegreerde elastische band
Outdoorchef afdekhoes voor inbouwgrill Heat X-515
- Beschermt de inbouwgrill tegen alle weersomstandigheden, vocht, vuil, sneeuw, bladeren en pollen
- Geschikt voor HEAT inbouwgrill X-515
- Voor een hogere duurzaamheid en levensduur van de inbouwgrill
- Gemaakt van slijtvast, waterafstotend, ademend polyesterweefsel
- Met UV-bescherming en PU-coating
- Stevige grip en eenvoudig aanbrengen dankzij elastische band
Bescherm uw HEAT 515 inbouwgrill tegen weersinvloeden, vocht en vervuiling en verleng daarmee effectief de levensduur van uw gasgrill. Het bijzonder slijtvaste en waterafstotende weefmateriaal biedt optimale bescherming tegen regen, sneeuw, bladeren, pollen en UV-straling en blijft dankzij de elastische band stevig op de grill zitten.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,5 kg |
| Höhe Verpackung | 6,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 20 cm |
| Breite | 119 cm |
| Höhe | 46,5 cm |
| Tiefe | 65,2 cm |
| Produktgewicht | 0,382 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,5 kg |
| Höhe Verpackung | 6,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 20 cm |
| Breite | 119 cm |
| Höhe | 46,5 cm |
| Tiefe | 65,2 cm |
| Produktgewicht | 0,382 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
