Outdoorchef afdekhoes voor Heat - zijafsluitmodules set van 2
CHF 69,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Optimale bescherming tegen weersinvloeden en vocht
Perfect passend ontwerp voor HEAT Buitenkeuken als zijafsluiting (set van 2)
Optimale bescherming tegen weersinvloeden en vocht
Waterafstotend en ademend materiaal met UV-bescherming tegen verkleuring
- Beschermt het inbouwstation tegen alle weersinvloeden, vocht, vuil, sneeuw, bladeren en pollen
- Geschikt voor HEAT Buitenkeuken als zijafsluiting (set van 2)
- Modulair uitbreidbare afdekhoes met ritssluiting
- Voor een hogere duurzaamheid en levensduur van de barbecue
- Gemaakt van slijtvast, waterafstotend, ademend polyesterweefsel
- Met UV-bescherming en PU-coating
- Met 4 elastische lussen om in te hangen en te fixeren tegen windstoten
Bescherm uw HEAT Buitenkeuken tegen weersinvloeden, vocht en vervuiling en verhoog daarmee effectief de levensduur van uw Buitenkeuken. Het bijzonder slijtvaste en waterafstotende weefselmateriaal biedt optimale bescherming tegen regen, sneeuw, bladeren, pollen en UV-straling en wordt met behulp van een ritssluiting bevestigd aan andere modulaire onderdelen van de HEAT Buitenkeuken-afdekhoezen.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,65 kg |
| Höhe Verpackung | 6,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 20 cm |
| Breite | 74 cm |
| Höhe | 89,5 cm |
| Tiefe | 0,5 cm |
| Produktgewicht | 0,429 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,65 kg |
| Höhe Verpackung | 6,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 20 cm |
| Breite | 74 cm |
| Höhe | 89,5 cm |
| Tiefe | 0,5 cm |
| Produktgewicht | 0,429 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
