Outdoorchef Abdeckhaube für Prismo 420 G
Outdoorchef
CHF 49,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.221.94
Outdoorchef Abdeckhaube für Prismo 420 G
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,33 kg |
| Höhe Verpackung | 29,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 6,5 cm |
| Breite | 56 cm |
| Höhe | 34 cm |
| Tiefe | 57,5 cm |
| Produktgewicht | 0,22 kg |
Details / Merkmale
| Bauform | Outdoorküche |
|---|
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,33 kg |
| Höhe Verpackung | 29,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 6,5 cm |
| Breite | 56 cm |
| Höhe | 34 cm |
| Tiefe | 57,5 cm |
| Produktgewicht | 0,22 kg |
Details / Merkmale
| Bauform | Outdoorküche |
|---|
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
