Outdoorchef Abdeckhaube für HEAT Schrankmodule, schmal
Outdoorchef
CHF 89,95
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.221.96
Outdoorchef Abdeckhaube für HEAT Schrankmodule, schmal
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,64 kg |
| Höhe Verpackung | 29,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 8,5 cm |
| Breite | 54 cm |
| Höhe | 89,5 cm |
| Tiefe | 74 cm |
| Produktgewicht | 0,51 kg |
Details / Merkmale
| Bauform | Outdoorküche |
|---|
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 20,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,64 kg |
| Höhe Verpackung | 29,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 8,5 cm |
| Breite | 54 cm |
| Höhe | 89,5 cm |
| Tiefe | 74 cm |
| Produktgewicht | 0,51 kg |
Details / Merkmale
| Bauform | Outdoorküche |
|---|
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
