Outdoorchef achterwand voor HEAT grillmodule X-415 / Blazing- en Cookingzone-module
Outdoorchef
€ 149,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.213.22
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Voor het vrijstaand plaatsen van de grillmodule HEAT X-415
Gesloten uitstraling van de achterzijde van de grillmodule
Duurzaam roestvrij staal met poedercoating
Outdoorchef achterwand voor HEAT grillmodule X-415 / Blazing- en Cookingzone-module
- Achterpaneel voor HEAT inbouwstation bij vrijstaande opstelling
- Compatibel met inbouwstation HEAT X-415 RB
- Hoogwaardige vervaardiging uit staal, met slijtvaste poedercoating voor maximale duurzaamheid
De achterwand is compatibel met de grillmodule HEAT X-415 en 245 en zorgt voor een uniforme uitstraling aan de achterzijde bij een vrijstaande opstelling van de Buitenkeuken. Het paneel voor de achterzijde van de grillmodule is vervaardigd uit duurzaam roestvrij staal met een slijtvaste poedercoating.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 96 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 10,8 kg |
| Höhe Verpackung | 14 cm |
| Tiefe Verpackung | 47 cm |
| Breite | 81,8 cm |
| Höhe | 91,7 cm |
| Tiefe | 15,1 cm |
| Produktgewicht | 8,3 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Stahl pulverbeschichtet |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 96 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 10,8 kg |
| Höhe Verpackung | 14 cm |
| Tiefe Verpackung | 47 cm |
| Breite | 81,8 cm |
| Höhe | 91,7 cm |
| Tiefe | 15,1 cm |
| Produktgewicht | 8,3 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Stahl pulverbeschichtet |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
