Outdoorchef sokkelplint voor HEAT kastmodule voorzijde
Outdoorchef
Productnummer:
18.213.35
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Bekleedt de voorzijde van de sokkel van de HEAT keukenopstelling
Voor kastmodules met dubbele deur + lades, 3 lades
Beschermt tegen vuil en vocht
Voor een uniforme, gesloten uitstraling van de keukenopstelling
Outdoorchef sokkelplint voor HEAT kastmodule voorzijde
- Plint voor een nette zijafwerking van de HEAT-modules naar de vloer
- Uniforme uitstraling van de keukenopstelling en bescherming tegen vuil onder de module
- Hoogwaardige vervaardiging van roestvrij staal, met slijtvaste poedercoating voor maximale duurzaamheid
- Compatibel met HEAT kastmodules
Sluit met de sokkelplint de open zijkanten van uw HEAT Buitenkeukenopstelling en behoud een gesloten uitstraling "als uit één stuk". Door de gesloten sokkel kan bovendien geen vuil onder de keuken komen. De sokkelplint is compatibel met de voorzijde van de kastmodules.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 80 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,82 kg |
| Höhe Verpackung | 12 cm |
| Tiefe Verpackung | 6 cm |
| Breite | 84 cm |
| Höhe | 7,5 cm, 7,7 cm |
| Tiefe | 4,8 cm |
| Produktgewicht | 0,62 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Edelstahl pulverbeschichtet |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 80 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,82 kg |
| Höhe Verpackung | 12 cm |
| Tiefe Verpackung | 6 cm |
| Breite | 84 cm |
| Höhe | 7,5 cm, 7,7 cm |
| Tiefe | 4,8 cm |
| Produktgewicht | 0,62 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Edelstahl pulverbeschichtet |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
