Outdoorchef sokkelplint voor HEAT grillmodule X-415/X-245
Outdoorchef
Productnummer:
18.213.33
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Bekleedt de voorzijde van de sokkel van de HEAT keukenopstelling
Voor grillmodule HEAT X-415 / X-245
Beschermt tegen vuil en vocht
Voor een uniforme, gesloten uitstraling van de keukenopstelling
Outdoorchef sokkelplint voor HEAT grillmodule X-415/X-245
- Plint voor een nette zijafsluiting van de HEAT modules naar de vloer
- Uniforme uitstraling van de keukenopstelling en bescherming tegen vuil onder de module
- Hoogwaardige afwerking van roestvrij staal, met slijtvaste poedercoating voor maximale duurzaamheid
- Compatibel met inbouwstation HEAT en 515 RB
Sluit met de sokkelplint de open zijkanten van uw HEAT Buitenkeukenopstelling af en verkrijg een gesloten uitstraling "als uit één stuk". Door de gesloten sokkel kan er bovendien geen vuil onder de keuken komen. De sokkelplint is compatibel met de voorzijde van het grillmodule HEAT X-415 RB.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 82 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,8 kg |
| Höhe Verpackung | 9 cm |
| Tiefe Verpackung | 7 cm |
| Breite | 81,6 cm |
| Höhe | 7,5 cm, 7,7 cm |
| Tiefe | 4,8 cm |
| Produktgewicht | 0,6 kg, 0,61 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Stahl pulverbeschichtet |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 82 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,8 kg |
| Höhe Verpackung | 9 cm |
| Tiefe Verpackung | 7 cm |
| Breite | 81,6 cm |
| Höhe | 7,5 cm, 7,7 cm |
| Tiefe | 4,8 cm |
| Produktgewicht | 0,6 kg, 0,61 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Stahl pulverbeschichtet |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
