Outdoorchef ladeverdeler voor HEAT kastmodule, breed, set van 2
Outdoorchef
Productnummer:
18.213.26
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Voor het praktisch organiseren van de grote lade in HEAT modules
Deelt een grote HEAT lade in max. 3 vakken
Geordende opbergruimte voor grillaccessoires
Individueel inzetbaar voor verschillende grote vakken
Outdoorchef ladeverdeler voor HEAT kastmodule, breed, set van 2
- Praktische verdeler voor flexibel plaatsen in HEAT lades
- Voor meer overzicht en orde in de lade
- Passend voor alle grote lades van de HEAT modules
- Hoogwaardige vervaardiging van roestvrij staal, met slijtvaste poedercoating voor maximale duurzaamheid
- Set bestaande uit 2 ladeverdelers
Zorg voor meer orde in de lades: De HEAT ladeverdelers breed passen perfect in grote lades van de HEAT Buitenkeukenmodules en kunnen flexibel worden geplaatst. Dankzij de praktische indeling van de lades kunnen ook kleinere accessoires, grillplaten, pizzasteen en servies veilig en overzichtelijk in de lade worden opgeborgen. De verdelers zijn gemaakt van roestvrij staal met een slijtvaste poedercoating en zijn daardoor onderhoudsvriendelijk en bijzonder duurzaam.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 72,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,2 kg |
| Höhe Verpackung | 2,3 cm |
| Tiefe Verpackung | 25,2 cm |
| Breite | 68 cm |
| Höhe | 19 cm |
| Tiefe | 2 cm |
| Produktgewicht | 1,8 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Edelstahl pulverbeschichtet |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 72,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,2 kg |
| Höhe Verpackung | 2,3 cm |
| Tiefe Verpackung | 25,2 cm |
| Breite | 68 cm |
| Höhe | 19 cm |
| Tiefe | 2 cm |
| Produktgewicht | 1,8 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Edelstahl pulverbeschichtet |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
