Outdoorchef ladeverdeler voor HEAT kastmodule, smal, set van 2
Outdoorchef
Productnummer:
18.213.27
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Voor het praktisch organiseren van de bovenste lade in HEAT-modules
Verdeelt de bovenste lade in max. 3 vakken
Ideaal voor bijv. bestek, kruiden of grillthermometer
Individueel inzetbaar voor verschillende grote vakken
Outdoorchef ladeverdeler voor HEAT kastmodule, smal, set van 2
- Praktische verdeler voor flexibel plaatsen in HEAT-lades
- Voor meer overzicht en orde in de lade
- Geschikt voor alle lage lades van de HEAT-modules (bovenste lade)
- Hoogwaardige vervaardiging van roestvrij staal, met slijtvaste poedercoating voor maximale duurzaamheid
- Set bestaande uit 2 ladeverdelers
Ideaal voor de besteklade: de HEAT ladeverdelers (smal) in een set van 2 verdelen de bovenste lade in HEAT Buitenkeukenmodules praktisch in kleinere vakken, zodat bestek, grillthermometer of spiesen optimaal kunnen worden opgeborgen. Dit zorgt niet alleen voor meer overzicht, maar beschermt ook tegen beschadigingen en krassen aan de grillaccessoires. De verdelers zijn gemaakt van roestvrij staal met een slijtvaste poedercoating en zijn daardoor onderhoudsvriendelijk en bijzonder duurzaam.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 73,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,1 kg |
| Höhe Verpackung | 2,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 14 cm |
| Breite | 69,3 cm |
| Höhe | 8,8 cm |
| Tiefe | 2 cm |
| Produktgewicht | 0,8 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Edelstahl pulverbeschichtet |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 73,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,1 kg |
| Höhe Verpackung | 2,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 14 cm |
| Breite | 69,3 cm |
| Höhe | 8,8 cm |
| Tiefe | 2 cm |
| Produktgewicht | 0,8 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Küche |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|---|
| Material | Edelstahl pulverbeschichtet |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
