Outdoorchef grillkast met wielen
€ 199,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Universeel inzetbaar voor alle barbecues en Buitenkeukens
Soft-close-lade en opbergvak met legplank
Bijzonder massief en weerbestendig
Mobiel inzetbaar dankzij 2 zwenkwielen en 2 vergrendelbare wielen
Past perfect onder de zijplank van HEAT barbecues en veel andere grills
- Compacte en mobiele buitenkast voor extra opbergruimte
- Ideaal voor de combinatie met HEAT Gas Kettles, past echter ook onder diverse grillmodellen op de markt en is ook als stand-alone inzetbaar
- Praktische lade voor het opbergen van bijv. grillbestek of kruiden
- Groot opbergvak met deur - ideaal voor het opbergen van grillaccessoires
- Hoogwaardig en bijzonder massief vervaardigd uit staal, met slijtvaste poedercoating voor maximale duurzaamheid
- Mobiel inzetbaar dankzij hoogwaardige wielen - 2 zwenkwielen en 2 vergrendelbare wielen
De grillkast is de perfecte metgezel voor elke gasgrill. De hoogwaardige buitenkast met wielen zorgt voor extra opbergruimte in de vorm van een praktische lade en een groot opbergvak met deur. In combinatie met een HEAT gasbarbecue past hij perfect onder de zijtafel, maar is ook probleemloos als mobiele stand-alone-versie te gebruiken. Berg in de massieve stalen kast bijv. grillbestek, kruiden, thermometers en andere grillhulpen netjes en tegen weersinvloeden beschermd direct in de buurt van de barbecue op. De slijtvaste poedercoating in zwart zorgt voor maximale duurzaamheid en een onderhoudsvriendelijk oppervlak.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 42 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 14 kg |
| Höhe Verpackung | 69 cm |
| Tiefe Verpackung | 55 cm |
| Breite | 37,5 cm |
| Höhe | 72,7 cm |
| Tiefe | 50,7 cm |
| Produktgewicht | 16,1 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Erweiterungen Grill |
|---|
| Breite Verpackung | 42 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 14 kg |
| Höhe Verpackung | 69 cm |
| Tiefe Verpackung | 55 cm |
| Breite | 37,5 cm |
| Höhe | 72,7 cm |
| Tiefe | 50,7 cm |
| Produktgewicht | 16,1 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Erweiterungen Grill |
|---|






